Головна Головна -> Інше українською -> Економічні теми -> Аналіз діяльності підприємства

Аналіз діяльності підприємства

Назва:
Аналіз діяльності підприємства
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
9,60 KB
Завантажень:
10
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
Аналіз діяльності підприємства


ЗМІСТ


1. Опис бізнесу та товарів.
Товариство з обмеженою відповідальністю „Торгкомплект” було засноване у 1991 році. Юридична адреса: Україна, м. Київ, вул. Дегтярівська 64а. Підприємство організоване у формі акціонерного товариства та знаходиться у приватній власності. До складу засновників входить дві фізичних особи та одна юридична. Цією юридичною особою є відома московська компанія „Російський проект”. Цей факт і визначив спеціалізацію компанії, а також істотно впливає на розвиток ТОВ „Торгкомплект”. Компанія „Російський проект” є одним з найбільших постачальників технологічного устаткування, а також торгівельного обладнання для магазинів на російському ринку. Інтереси цієї компанії представлені в усіх регіонах Росії. Дана сфера бізнесу була надзвичайно прибутковою у Російській Федерації, тому було вирішено створити подібного роду підприємство і в Україні. Отже, у діяльності компанії ТОВ „Торгкомплект” можна виділити такі напрямки діяльності:
Продаж устаткування для продовольчих магазинів.
Продаж обладнення для магазинів, що займаються продажем промислових товарів (галантереї, супермаркети і т.і.).
Продаж технологічного обладнення для кафе, барів, ресторанів, закладів громадського харчування.
Продаж професійного посуду для кафе, барів, ресторанів.
У перші п'ять років роботи ТОВ „Торгкомплект” займалося лише першими двома видами діяльності. У 1999 році розпочався продаж технологічного устаткування, а в 2001 році - продаж професійного посуду.
ТОВ „Торгкомплект” має власний склад у м. Вишневе, сервісну службу, відому торгову марку („Новий проект”). Діяльність компанії полягає у придбанні за кордоном (Італія, Словаччина, Данія, Латвія, Словенія, Німеччина, Іспанія, Франція), організації доставки в Україну і продажу на українському ринку товарів по напрямках 1-4.
Рис.1. Об’єми продажу ТОВ „Торгкомплект” у 1998-2002рр.
Інформація щодо об’ємів продажу ТОВ „Торгкомплект” наведена на рис.1.
2. Концепція ведення бізнесу.
Концепція ведення бізнесу ТОВ „Торгкомплект” базується на виявленні найбільш важливих для успіху компанії чинників та постійному їх вдосконаленню. Основними чинниками успіху компанії є:
1. Компетентність постачальників у наукових дослідженнях. Як вже зазначалось раніше ТОВ „Торгкомплект” самостійно не займається виробництвом обладнання, яке воно продає, тому воно не може самостійно впливати на якість та технологічну досконалість своїх товарів. Воно може лише обирати постачальників, з якими планує співпрацювати. Відбір має проводитись за рядом критеріїв, одним з яких є проведення постачальниками власних наукових досліджень, з метою постійного вдосконалення своєї продукції.
2. Потужна мережа дистрибьюторів.
3. Швидкість доставки. Більшість обладнання продається організаціям, які тільки но розпочинають свій бізнес. Для них вкрай важливо, як раніше відкрити свій заклад (магазин, супермаркет, ресторан), почати працювати та давати прибуток на інвестовані в них кошти. Тому дотримання строків поставки – це фактор, який визначає конкурентоспроможність ТОВ „Торгкомплект”.
4. Швидкий та якісний монтаж. Окрім поставки самого обладнання замовників (покупців) цікавить також швидкість його монтажу та якість сервісного обслуговування.
5. Зручний, доступний сервіс і техобслуговування. У випадку проблем з торговим обладнанням, наприклад, холодильниками у супермаркеті, компанія покупець понесе значні втрати, пов’язані з тим, що вони не зможуть використовувати це обладнання за призначенням. А це означає, що „Торгкомплект” повинне забезпечити оперативний ремонт непрацюючого устаткування.
6. Точне задоволення запитів покупців.
7. Широта діапазону товарів. Коли відкривається новий магазин або ресторан, то для його облаштування потрібна велика кількість найрізноманітнішого обладнання. І власники компанії, як показує практика, наврядчі захочуть купувати устаткування у трьох або більше компанії. Вони захочуть придбати все в одному місці та бути впевненими у якості обладнання та професіоналізмі персоналу компанії-постачальника.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 Інше на тему: Аналіз діяльності підприємства

Схожі роботи:


BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок