Головна Головна -> Інше українською -> Економічні теми -> Організація бухгалтерського обліку на підприємстві “Сенківська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів”

Організація бухгалтерського обліку на підприємстві “Сенківська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів”

Назва:
Організація бухгалтерського обліку на підприємстві “Сенківська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів”
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
18,01 KB
Завантажень:
341
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Організація бухгалтерського обліку на підприємстві “Сенківська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів”


План роботи


1.Ознайомлення з підприємством Сеньківська середньо освітня школа І – ІІІ ступенів
Згідно Статуту від 02 липня 2001р. №345 було зареєстровано Бориспільською Районною Державною Адміністрацією Сеньківську загальноосвітню школу І – ІІІ ступенів. ідентифікаційний код 22203301.
Сеньківська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів (далі Школа), це заклад освіти, що забезпечує реалізацію права громадян на загальну освіту.
Школа у своїй діяльності керується Конституцією України, Законами України “Про освіту”, “Про загальну середню освіту”, іншими законодавчими актами України, Кабінету Міністрів України, наказами Міністерства Освіти і науки, інших центральних органів виконавчої влади, рішеннями місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, Положенням про загальноосвітній заклад та власним статутом.
Головним завданням школи є забезпечення реалізації права громадян на загальну середню освіту, формування і розвиток соціальної зрілої, творчої особистості, підготовленої до професійного самовизначення, а також створення умов для оволодіння системою наукових знань про природу, людину і суспільство.
Школа є юридичною особою, має рахунки в установах банку, самостійний баланс, штамп, печатку. За своїми організаційно – правовими формами школа віднесена до комунальної форми власності.
Навчально – виховний процес у школі здійснюється відповідно до робочого плану і затвердженого районним відділом освіти.
Школа працює за навчальними програмами, підручниками, посібниками, що мають відповідний гриф Міністерства освіти і науки й реалізує навчально – виховні завдання на кожному ступені навчання відповідно до вікових особливостей та природних здібностей дітей.
Індивідуалізація і диференціація навчання загальноосвітнього навчального закладу забезпечується реалізацією інваріантної та варіативної частини Державного стандарту загальної середньої освіти. Варіативна частина формується школою з урахуванням думки учнів, батьків, вимог сьогодення.
Мережа класів у школі формується на підставі нормативів їх наповнюваності відповідно до кількості поданих заяв (але не більше ніж тридцять учнів) та санітарно – гігієнічних умов для здійснення навчально – виховного процесу.
Прийом учнів до всіх класів школи здійснюється на без конкурсній основі відповідно до території обслуговування. Учні, які не проживають на території обслуговування можуть бути зараховані до школи за наявністю вільних місць у відповідному класі.
Зарахування учнів до школи здійснюється як правило, до початку навчального року за наказом директора, що видається на підставі особистої заяви (для немонолітних – заяви батьків або осіб, які їх замінюють), а також свідоцтва про народження (копії), медичної довідки встановленого зразка, документа про наявний рівень освіти (крім дітей, які вступають до першого класу).
Навчально – виховний процес здійснюється за різними формами: у вигляді уроків, лекцій, лабораторно – практичних та семінарських занять, диспутів, навчально – виробничих екскурсій тощо.
Випускники, які закінчили школу ІІ ступеня, одержуть свідоцтво про базову загально – середню освіту, що дає право на вступ до школи ІІІ ступеня, професійно – технічного закладу, вищого навчального закладу І –ІІ рівня акредитації.
Випускники, які закінчили школу ІІІ ступеня, лдержують атестат про повну загальну освіту, що дає право на вступ до професійно – технічних та інших навчальних закладів.
Загальне керівництво школою здійснює директор школи. У штаті коли є завуч, завідувач господарством, бухгалтер, лаборант, секретар – друкар, водій, кухар, сторож.
Бухгалтерська служба школи складає з одного бухгалтера, який обліковує всі господарські операції.
У грудні 2003 року були здійснені господарські операції Сеньківської СОШ І – ІІІ ступені, які наведені у табл.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Інше на тему: Організація бухгалтерського обліку на підприємстві “Сенківська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів”

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок