Головна Головна -> Інше українською -> Економічні теми -> Аналіз розрахунків з бюджетом по податку на прибуток

Аналіз розрахунків з бюджетом по податку на прибуток

Назва:
Аналіз розрахунків з бюджетом по податку на прибуток
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
16,52 KB
Завантажень:
52
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
“Аналіз розрахунків з бюджетом по податку на прибуток”


ПЛАН


Вступ.
Одним із напрямків діяльності Уряду є розробка взаємо узгодженої системи макроекономічних параметрів показників платіжного балансу, бюджету, кредитно-грошової системи, а також обґрунтованих прогнозів розвитку економіки держави.
Розвиток ринкових відносин збільшує відповідальність та самостійність підприємств у підготовці та прийнятті управлінських рішень по забезпеченню ефективності їх праці. Результати виробничої, комерційної, фінансової та інших видів господарської діяльності залежать від різноманітних факторів, які знаходяться в різній ступені зв’язку між собою та підсумкових показників.
Методика по аналізу фінансово-господарського стану підприємства та організацій охоплює аналіз фінансових результатів та фінансового положення підприємства, основних факторів, що забезпечують ці підсумки, обсяг й собівартість виробництва і реалізації продукції, ефективність використання основних засобів, матеріальних і трудових ресурсів.
Стійка діяльність підприємства залежить як від обґрунтованості стратегії розвитку, маркетингової політики, від внутрішніх можливостей ефективно використовувати всі існуючі в його розпорядженні ресурси, так і від зовнішніх умов, до числа яких відносяться податкова, кредитна, цінова політика держави та ринкова кон’єктура. Через це в якості інформаційної бази аналізу фінансового стану повинні виступити звітні данні підприємства, деякі задані економічні параметри і варіанти, при яких змінюються інші умови його діяльності, котрі потрібно враховувати при аналітичних оцінках та прийнятті управлінських рішень.
Фінансове положення (стан) є комплексним поняттям і відображає рейтинг підприємства на фінансовому ринку. Його кредито і податкоспроможність і характеризується системою показників, які визначаються на конкретну дату.
Задовільний фінансовий стан – це стійка платоспроможність, достатня забезпеченість власними оборотними засобами та ефективним їх використанням з господарською доцільністю, чітка організація розрахунків, наявність стійкої фінансової бази.
Незадовільний фінансовий стан характеризується неефективним розміщенням засобів, їх іммобілізацією, незадовільною платіжною готовністю, простроченою заборгованістю перед бюджетом, постачальником і банком, недостатньою стійкою потенційною фінансовою базою в зв’язку з несприятливими тенденціями в виробництві, неправильно обраною стратегією розвитку, некомпетентністю керівництва тощо.
Метою аналізу фінансово-господарського стану являється:
визначення завантаженості підприємств, організацій податками та зборами по періодах звітного року, від слідкування їх нарахування;
аналіз показників, які впливають на кінцеві фінансові результати;
розробка пропозицій, спрямованих на нормалізацію виробництва і реалізацію продукції, а також покращення фінансового стану шляхом диференційованого підходу до підприємства кожної галузі;
джерела надходження коштів до бюджету.
Загальна оцінка стану фінансово-господарської діяльності підприємства визначається його навантаженням податковими та неподатковими платежами, тобто встановлюється питома вага по видах платежів реалізованої продукції у різних періодах звітного року.


1. Суть та характеристика податку на прибуток, розрахунки з бюджетом по податку на прибуток.
Податок на прибуток є класичним варіантом прямого податку. З січня 1995 року основним видом прямого податку, який стягується з юридичних осіб в Україні став податок на прибуток, який був введений в дію Законом України від 28 грудня 1994 року “Про оподаткування прибутку підприємства”. Всі попередні три роки характеризувалися коливанням в законодавстві від оподаткування доходів до оподаткування прибутку.
Закон України «Про оподаткування доходів підприємств та організацій» був прийнятий 21 лютого 1992 року і протягом усього 1992 року діяв на теріторії України. В умовах пошуку оптимальних податкових важелів з початку 1993 року в якості основного прямого податку був введений податок на прибуток (Декрет Кабінету Міністрів від 26 грудня 1992 року «Про податок на прибуток підприємств і організацій»).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Інше на тему: Аналіз розрахунків з бюджетом по податку на прибуток

Схожі роботи:


BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок