Головна Головна -> Інше українською -> Економічні теми -> Магістерська робота Формування ринкової інфраструктури в сучасних умовах господарювання

Магістерська робота Формування ринкової інфраструктури в сучасних умовах господарювання

Назва:
Магістерська робота Формування ринкової інфраструктури в сучасних умовах господарювання
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
36,70 KB
Завантажень:
370
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22 
Випускна кваліфікаційна робота бакалавра
на тему:
Формування ринкової інфраструктури в сучасних умовах господарювання.


Зміст
Вступ
РОЗДІЛ 1. Ринкова інфраструктура та її складові.
1.1. Поняття і суть ринкової інфраструктури
1.2. Визначення основних показників, методів, способів, елементів ринкової інфраструктури українських підприємств.……………………………….
РОЗДІЛ 2. Формування ринкової інфраструктури в сучасних умовах господарювання………………………………………………………………….
2.1 Становлення ринкової інфраструктури
2.2Практика формування ринкової інфраструктури на прикладі ТзОВ ”Косівське РБУ-5“………………………………………………………………….
ВИСНОВКИ……………………………………………………………………….
СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ…………………………………


Вступ
Формування повноцінних ринкових відносин неможливе без створення ринкової інфраструктури — системи економічних і надбудовних закладів (інститутів), які покликані обслуговувати ринковий механізм з метою безперебійного руху товарних і грошових потоків, їх відповідного розподілу в просторі й часі.
Важливою передумовою підвищення ефективності (продуктивності) виробництва на підприємствах різних галузей економіки є достатній рівень розвитку й активна діяльність різноманітних установ ринкової, виробничої і соціальної інфраструктури. У сучасних умовах господарювання усі підприємства в процесі своєї інноваційної, виробничої і комерційної діяльності не можуть обходитися без відповідних послуг інноваційних фондів, товарно-сировинних бірж, бірж праці, фондових бірж, комерційних банків, страхових компаній і інших інститутів ринкової інфраструктури. Неабиякий безпосередній вплив на результативність діяльності підприємств, рівень ефективності їхнього виробництва в цілому надає належний розвиток і високоякісне функціонування виробничої інфраструктури - комунікацій, транспорту, оптової й роздрібної торгівлі, спеціалізованих інформаційних систем і т.д. Усе-таки найбільше вирішальне значення для забезпечення динамічного й ефективного розвитку як виробництва в цілому так і різноманітних його ланок, включаючи головну з них - підприємство, має, могутня й розгалужена мережа організаційних структур і система постійно здійснюваних ними заходів, що у своїй сукупності складають соціальну інфраструктуру.
В бакалаврській роботі дається характеристика складовим ринкової інфраструктури, також розглянуто проблеми формування ринкової інфраструктури взагалі.
У першому розділі роботи розкривається сутність понять “інфраструктура” та “ринкова інфраструктура”, а також три основні розділи ринкової інфраструктури: а).організаційно-технічна; б) фінансово-кредитна; в) організаційно-дослідна та інститути ринкової інфраструктури.
У другому розділі частково розкрито становлення ринкової інфраструктури в Україні, а також практику формування ринкової інфраструктури на прикладі ТзОВ ”Косівське РБУ-5“.


РОЗДІЛ 1. Ринкова інфраструктура та її складові.
1.1 Поняття і суть ринкової інфраструктури.
Найважливішим атрибутом ринкової системи господарювання є ринок. Його часто визначають як сферу обміну, у якій здійснюються угоди купівлі і продажу товарів і послуг. Також можна виділити ще одне розуміння ринку – як форми організації і функціонування економічних зв’язків господарюючих суб’єктів, що ґрунтуються на принципах вільної купівлі-продажу, і як суспільної форми функціонування економіки, за якої забезпечується взаємодія виробництва і споживання, прямий і зворотній вплив на виробництва і споживання.
Об’єктивними умовами існування і функціонування ринку є товарне виробництво – основа ринкової економіки, суспільний поділ праці, економічна відокремленість виробників, базою якої є економічна конкуренція між відокремленими, самобутніми суб’єктами господарювання, існування відповідної структури та інфраструктури, стійкої фінансової і грошової систем, наявність правової бази, що сприяє створенню і постійному відновленню відповідного ринкового середовища і психологічного клімату.
Свої функції ринок виконує через розгалужену інфраструктуру: товарні, фондові та валютні біржі, торгово- збутові фірми, банки тощо.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22 Інше на тему: Магістерська робота Формування ринкової інфраструктури в сучасних умовах господарювання

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок