Головна Головна -> Інше українською -> Економічні теми -> інша робота: Удосконалення мистецтва спілкування, цінова політика підприємства, зниження стресу в організації.

Удосконалення мистецтва спілкування, цінова політика підприємства, зниження стресу в організації. / сторінка 2

Назва:
Удосконалення мистецтва спілкування, цінова політика підприємства, зниження стресу в організації.
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
19,37 KB
Завантажень:
223
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Прочитавши чергове правило, на хвилину перервіться, уявите розмову з конкретною людиною й представте, як ви користуєтеся тільки що прочитаним правилом.
1. Перестаньте говорити. Неможливо слухати, розмовляючи. Полоній (Гамлету): «Даний кожному твій слух, але нікому - твій голос.
2. Допоможіть мовцеві розкріпачитися. Створіть у людини відчуття волі. Це часто називають створенням розв'язної атмосфери.
3. Покажіть мовцеві, що ви готові слухати. Необхідно виглядати й діяти зацікавлено. Не читайте пошту, коли хто-небудь говорить. Слухаючи, намагайтеся зрозуміти, а не шукати приводів для заперечень.
4. Усунете дратівні моменти. Не малюйте, не постукуйте по столі, не перекладайте папери. Чи буде спокійніше в кабінеті, якщо закрити двері?
5. Співпереживайте мовцеві. Постарайтеся встати в положення мовця.
6. Будьте терплячим Не заощаджуйте час. Не переривайте мовця. Не поривайтеся вийти, не робіть кроків у напрямку дверей.
7. Стримуйте свій характер. Розсерджена людина надає словам невірний зміст.
8. Не допускайте суперечок або критики. Це змушує мовця зайняти оборонну позицію, він може замовчати або розсердитися. Не сперечайтеся. Саме перемігши в суперечці, ви програєте.
9. Задавайте питання. Це подбадйорюе мовця й показує йому, що ви слухаєте. Це допомагає просуватися вперед.
10. Перестаньте говорит. Це наставляння йде й першим, і останнім, тому що всі інші залежать від нього. Ви не зможете ефективно слухати, якщо будете розмовляти.
Природа дала чоловік дві юшки, але тільки одна мова, тонко натякнувши, що краще більше слухати, чим говорити.
Щоб слухати, потрібні обоє юшка: одне - сприймати зміст, інше - уловлювати почуття мовця.
Люди, що не слухають, одержують менше інформації для прийняття зважених рішень. Щоб розвити вміння слухати, оціните своє спілкування з іншою людиною після завершення розмови. Запитаєте себе, що саме ви зробили ефективно з позиції 10 наставлянь. А потім - у чому повинні вдосконалитися?
БУДЬТЕ СПРИЙНЯТЛИВІ ДО ПОТЕНЦІЙНИХ СЕМАНТИЧНИХ ПРОБЛЕМ. Не жалуйте сил на те, щоб виключити з повідомлення двозначні слова або твердження. Замість фрази: «Барбара, принесіть його мені, як тільки вам представиться зручна можливість», скажіть краще: «Барбара, надзвичайно важливо, щоб я одержав звіт ранком у четвер. Тоді в мене буде час його переглянути й попросити у вас уточнень, які мені можуть знадобитися до наради, наміченій на 9 годин ранку в п'ятницю». Уживаючи точні слова, - а не загального характеру, - ви виграєте в результативності.
СТЕЖТЕ ЗА МОВОЮ ВЛАСНИХ ПОЗ, ЖЕСТІВ Й ІНТОНАЦІЯМИ. Стежите за вираженням своєї особи, жестами, позою й інтонацією, щоб не посилати суперечливих сигналів. Постарайтеся глянути на себе й почути себе так само, як бачить і чує вас співрозмовник. Посилаючи гармонічні знаки, які не містять суперечливих повідомлень, ви домагаєтеся більшої ясності й розуміння ваших слів.
1. Повідомлення працівникам про своє розуміння майбутніх змін у розподілі завдань.
2. Одержання від вашого керівника інформації, що проясняє завдання.
3. Повідомлення керівникові про проблему, з якої ви зштовхнулися.
4. Обговорення з підлеглим менш чим задовільних результатів його роботи.
5. Заохочення підлеглого похвалою м визнання його гарної або прекрасної роботи.
6. Повідомлення працівникам про ідею, над якою їм варто було б, на вашу думку, подумати.
7. З'ясування реакції працівників на ваші ідеї.
8. Повідомлення керівникові іншого відділу про зміни, можливість яких розглядає ваш відділ, і з'ясування його думки про те, як це може відбитися на роботі його відділу.
9. Повідомлення підлеглим про нових цілях або системі пріоритетів.
10. Повідомлення секретареві про найважливіші справи поточного тижня.
ВИПРОМІНЮЙТЕ ЕМПАТіЮ Й ВІДКРИТІСТЬ. Емпатія - це увага до почуттів інших людей, готовність «влізти в їхню шкіру». Це однаково що запитувати самого себе: «Хто ця людина, до якого я збираюся звернутися? Які його потреби й інтереси? У якому він сьогодні настрої?» Активно користуючись ємпатіей при обміні інформацією, ми намагаємося відповідним чином настроїти приймаючу сторону й пристосувати варіант кодування й передачі повідомлення до індивіда або групи й ситуації.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Інше на тему: Удосконалення мистецтва спілкування, цінова політика підприємства, зниження стресу в організації.

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок