Головна Головна -> Інше українською -> Економічні теми -> інша робота українською: Удосконалення мистецтва спілкування, цінова політика підприємства, зниження стресу в організації.

Удосконалення мистецтва спілкування, цінова політика підприємства, зниження стресу в організації. / сторінка 5

Назва:
Удосконалення мистецтва спілкування, цінова політика підприємства, зниження стресу в організації.
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
19,37 KB
Завантажень:
223
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 

На ринку монополістичної конкуренції широкий діапазон цін, а також широкий вибір товарів за технічними характеристиками, упаковкою, сервісним обслуговуванням. Фірма намагається розро-бити різні плани маркетингової діяльності для різних сегментів ринку, щоб до пропонованого товару привернути увагу якомога більшої кількості покупців.
Ринок чистої конкуренції передбачає велику кількість продав-ців і покупців аналогічного товару. Маркетингові дослідження, розробка товару, рекламні заходи, стимулювання збуту та інші дії мають стабільний характер. Ціни, якщо і змінюються, то у незнач-них межах. Підвищувати їх і розраховувати на одержання додат-кового прибутку, не доводиться, оскільки ринок заповнений іден-тичним товаром. Не виправданими були б і дії, спрямовані на встановлення цін, що нижчі за ринкові.
Отже, виходячи з короткої характеристики різних типів ринку, можна переконатися в тому, що у кожному з них, за винятком рин-ку чистої конкуренції, фірмі слід передусім зайнятись підготовкою продуманої методики розрахунку цін на вироблювану продукцію,: чи на ту, яка тільки народжується у дослідних лабораторіях. Як правило, методика розрахунку вихідної ціни передбачає такі етапи: 1) постановка завдань ціноутворення; 2) визначення попиту;' 3) оцінка витрат; 4) аналіз цін і товарів конкурентів; 5) вибір методу ціноутворення; 6) встановлення остаточної ціни
При постановці завдань ціноутворення враховується низка факторів, головні з яких наведено на рис. Це, зокрема, місце і роль ціни в стратегії маркетингової діяльності фірми, вибір методу розі рахунку ціни, місце фірми у «ціновій війні», цінова політика щодо нових товарів, ціна і життєвий цикл товарів, рівень попиту витрати виробництва, вимоги реклами, вплив посередницьких послуг транспортні витрати, рівень базисної ціни, наявність обмежень н| встановлення ціни з боку держави, інші фактори. Вплив кожного з них щодо окремої фірми, товару, окремого сегмента ринку, без умовно, різний.
Отже, цінова політика фірми визначається факторами взаємозв'язку з цінами і завданнями, які ставляться у короткостроковому плані і на перспективу. Головна кінцева мета — одержання максимального прибутку. Проміжними цілями можуть бути: захист на ринку позицій, що утвердилися; завоювання більшої частки ринку в боротьбі з конкурентами; вихід на ринок з новими товарами; швидке відшкодування виробничих витрат; сталість в одержанні прибутків. У цьому зв'язку політика ціноутворення, звичайно, видозмінюється. Ціни можна тримати стабільними упродовж тривалого часу, можна їх підвищувати, чи, навпаки, знижувати поступово або стрибкоподібно. Багато що залежить від перелічених факторів, а також від масштабів фірми, її структури, становища на ринку, різ-номанітності, асортименту продукції рис.
Великі фірми чи ті, що пропонують ринкові товари-новинки, Можуть встановлювати монопольні ціни. Вони виступають на ринку як цінові лідери. При цьому фірма рекламує і продає провідну Продукцію свого асортименту, що забезпечує їй частку прибутку, Нижчу за звичайну. Мета стратегії цінового лідерства для роздріб-ної торгівлі — збільшити відвідуваність магазинів споживачами, привернути найбільший інтерес до всієї асортиментної групи, пропонованої виробником. У цьому випадку розрахунок зводиться до 5-го, що споживач купуватиме товари за звичайними та підвище-ними цінами. Стратегія цінового лідерства найчастіше застосовує-мося для продажу товарів загальнонаціональних торговельних марок, а також товарів повсякденного попиту.
Цінове лідерство існує у двох випадках — продаж за цінами, що речі за собівартість, і за цінами, які перевищують собівартість, нижчі за звичайні. Стимулюються масові закупівлі товару.
Рис.2 Фактори, які визначають цінову політик,
Фірма пропонує споживачам знижки за закупівлю товару у великих кількостях. Тут мається на увазі кілька цілей: п о – перше при збільшенні кількості покупок є вигода і торговцю, і покупці по-друге, зростає спільне споживання; по-третє, знижки надані фірмою, можуть залучити покупців конкуруючої продукції по-четверте, фірмі надається можливість позбавитися застарілих товарів, а також тих, що повільно реалізуються.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Інше на тему: Удосконалення мистецтва спілкування, цінова політика підприємства, зниження стресу в організації.

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок