Головна Головна -> Інше українською -> Економічні теми -> Скачати інша робота безкоштовно: Удосконалення мистецтва спілкування, цінова політика підприємства, зниження стресу в організації.

Удосконалення мистецтва спілкування, цінова політика підприємства, зниження стресу в організації. / сторінка 8

Назва:
Удосконалення мистецтва спілкування, цінова політика підприємства, зниження стресу в організації.
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
19,37 KB
Завантажень:
223
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Законодавства багатьох держав зобов'язують при розв'язанні важливих соціаль-них завдань вдаватися до залучення до торгів широкого кола виробників. Для організації торгів замовник (покупець) створює так званий тендерний комітет (від англ. tender— обслуговувати). До кола основних обов'язків його входить підготовка тендерної доку-ментації, оголошення і проведення торгів, аналіз й оцінка пропо-зицій-оферт, наданих учасниками торгів для вибору найбільш кон-курентоздатних із них. До тендерного комітету, крім замовника, можуть входити представники інших фірм, у тому числі консалтінготові.
Торги бувають відкритими (публічними) та закритими. Звичайно відкриті торги проводяться у тому випадку, коли належить розміщу-вати замовлення на порівняно нескладне, скажімо, устаткування і на послуги, які можуть запропонувати багато фірм. У-закритих же торгах бере участь обмежена кількість фірм, з техніч-ним рівнем, надійністю, репутацією яких організатори добре обі-знані. Оголошення про проведення закритих торгів не друкується. Запрошення надсилаються в індивідуальному порядку. Напруга боротьби набагато нижча, ніж на відкритих торгах. Закриті торги, зрозуміло, проводяться на поставки найновіших, найсучасніших і, звичайно, дорогих виробів з високими технічними характеристика-ми, а також на складні підрядні роботи, де потрібна висока вико-навська кваліфікація. Закриті торги оголошуються на споруджен-ня об'єктів «під ключ», «продукція в руки», на проведення НДДКР, виконання комплексних промислових замовлень.
Торги поділяють ще на гласні та негласні, а також переквалі-фікаційні. При проведенні гласних торгів тендерний комітет роз-криває пропозиції та оголошує їхні основні умови в присутності представників фірм-учасниць. У відкритій пресі публікуються відо-мості про те, яка фірма (чи консорціум) отримала замовлення і на яких умовах. При негласних торгах дізнатися про все це надто складно. Власне, такі торги проводять замовники, що розміщують повторювані замовлення, аби не знижувати конкуренції між під-рядниками та постачальниками. Що ж до. перекваліфікаційних торгів, то вони є, по суті, першим етапом, за яким вже починаються закриті торги. На цьому першому етапі учасники торгів подають не технічно-комерційні пропозиції, а кваліфікаційні документи, які підтверджують високу компетентність виконання, досвід у здійснен-ні складних поставок, додають відгуки замовників.
У процесі торгів кожна фірма-конкурсант призначає ціну про-позиції, стежачи за тим, щоб вона була дещо нижчою, ніж у кон-курентів, але й не опускалась нижче рівня собівартості.
Остаточна ціна на товар встановлюється з урахуванням кількох факторів, а саме: цінової політики фірми, психології ціносприиняття, впливу ціни на інших учасників ринкової діяльності.
Методи, спрямовані на зниження стресу в організації
Стрес — звичайне і часто зустрічається явище. Ми все часом випробовуємо його - можливо, як відчуття пустки в глибині шлунку, коли ви встаєте, представляючись в класі, або як підвищену дратівливість, або безсоння під час екзаменаційної сесії. Незначні стреси неминучі і нешкідливі. Саме надмірний стрес створює проблеми для індивідуумів і організацій. Як відзначає доктор Карл Альбрехт, автор книги «Стрес і менеджер»: «Стрес — це природна частина людського існування. Ми повинні навчитися розрізняти допустимий ступінь стресу і дуже великий стрес, нульовий стрес неможливий» .
Той тип стресу, який має відношення до керівників, характеризується надмірною психологічною або фізіологічною напругою. Дослідження показують, що до фізіологічних ознак стресу відносяться язви, мігрень, гіпертонія, біль в сливі, артрит, астма і болі в серці. Психологічні прояви включають дратівливість, втрату апетиту, депресію і знижений інтерес до міжособового і сексуальним відносинам .
Знижуючи ефективність і благополуччя індивідуума, надмірний стрес дорого обходиться організаціям. Як затверджує доктор Альбрехт: «Тепер ясно, що багато проблем співробітників, які відображаються на грошах і результатах роботи, так само як і на здоров'я і благополуччі співробітників, кореняться в психологічному стресі.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Інше на тему: Удосконалення мистецтва спілкування, цінова політика підприємства, зниження стресу в організації.

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок