Головна Головна -> Інше українською -> Економічні теми -> Скачати: Удосконалення мистецтва спілкування, цінова політика підприємства, зниження стресу в організації.

Удосконалення мистецтва спілкування, цінова політика підприємства, зниження стресу в організації.

Скачати:* Captcha
* - щоб завантажити роботу, введіть в поле код з картинки і натисніть кнопку "Завантажити"Назва:
Удосконалення мистецтва спілкування, цінова політика підприємства, зниження стресу в організації.
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
19,37 KB
Завантажень:
223
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Контрольна робота
Удосконалення мистецтва спілкування, цінова політика підприємства, зниження стресу в організації.ЗМІСТ
1. Зворотній зв'язок та перешкоди. Cпособи удосконалення мистецтва спілкування…………………………………………………………….3
2. Етапи формування цінової політики підприємства та методи ціноутворення………………………………………………………….8
3. Методи, спрямовані на зниження стресу в організації………..17
4. Список літератури………………………………………………..20
Зворотний зв'язок та перешкоди. Cпособи удосконалення мистецтва спілкування.
ЗВОРОТНИЙ ЗВ'ЯЗОК. При наявності зворотного зв'язку відправник й одержувач міняються комунікативними ролями. Споконвічний одержувач стає відправником і проходить через всі етапи процесу обміну інформацією для передачі свого відгуку початковому відправникові, що тепер відіграє роль одержувача. Фахівець із обміну інформацією в бізнесі, професор Пилип Льюис пише:
«Зворотний зв'язок - це опорна реакція на те, що почуто, прочитане або побачене; інформація (у вербальному або невербальному оформленні) відсилається назад відправникові, свідчачи про мерю розуміння, довіри до повідомлення, засвоєння й згоди з повідомленням. Ефективний обмін інформацією винний бути двустороннє спрямованим: зворотний зв'язок необхідний, щоб зрозуміти, якою мірою повідомлення було сприйнято й зрозуміле... Керівник не може думати, що всі, сказане або написане їм, буде в точності зрозуміло так, як він замишляв Керівник, що опирається на таке помилкове допущення, відтинає собі від реальності. Керівник, що не налагодить зворотний зв'язок для одержувача інформації, виявить, що ефективність його управлінських дій різко знижена. Аналогічним образом, якщо зворотний зв'язок із працівниками заблокований, керівник зрештою виявиться ізольованим або обдурюванним.
Зворотний зв'язок може сприяти значному підвищенню ефективності обміну управлінською інформацією. Відповідно до ряду досліджень двосторонній обмін інформацією (при наявності можливостей для зворотного зв'язку) у порівнянні з однобічним (зворотний зв'язок відсутній), хоча й протікає повільніше, проте ефективніше знімає напруги більше точний і підвищує впевненість у правильності інтерпретації повідомлень. Це підтверджено в самих різних культурах. Нижче в даній главі ми даємо рекомендації про те, як можна розширити можливості зворотного зв'язку.
ШУМ. Зворотний зв'язок помітно підвищує шанси на ефективний обмін інформацією, дозволяючи обом сторонам придушувати шум. Мовою теорії передачі інформації шумом називають те, що спотворює зміст. Джерела шуму, які можуть створювати перешкоди на шляху обміну інформацією, варіюють від мови (у вербальному або невербальному оформленні) до розходжень у сприйнятті, через які може змінюватися зміст у процесах кодування й декодування, і до розходжень в організаційному статусі між керівником і підлеглим, які можуть утрудняти точну передачу інформації.
Певні шуми присутні завжди, тому на кожному етапі процесу обміну інформацією відбувається деяке перекручування змісту. Звичайно ми ухитряемся перебороти шум і передати наше повідомлення. Однак високий рівень шуму виразно приведе до помітної втрати змісту й може повністю блокувати спробу встановлення інформаційного обміну. З позицій керівника, це повинне обумовити зниження ступеня досягнення цілей відповідно до переданої інформації. На рис процес обміну інформацією представлена як система зі зворотним зв'язком і шумом.
Удосконалювання мистецтва спілкування
Крім уміння ефективно слухати, існує ще ряд способів, які можна використати для підвищення віддачі міжособистісних комунікацій.
ПРОЯСНЯЙТЕ СВОЇ ІДЕЇ ПЕРЕД ПОЧАТКОМ ЇХНЬОЇ ПЕРЕДАЧІ. Прояснення власних ідей перед їхньою передачею означає, що вам необхідно систематично обмірковувати й аналізувати питання, проблеми або ідеї, які ви хочете зробити об'єктами передачі. Для любої передачи в адрес вищестоящего руководителя, под-чиненного или коллеги вам, в принципе, нужна определенная тема как объект пере-дачи.
ПРИКЛАД
Наставляння по мистецтву ефективно слухати Професор Кит Девис приводить 10 правил ефективного слухання.

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Інше на тему: Удосконалення мистецтва спілкування, цінова політика підприємства, зниження стресу в організації.

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок