Головна Головна -> Інше українською -> Економічні теми -> Скачати інша робота: Економіка праці (шпаргалки)

Економіка праці (шпаргалки) / сторінка 4

Назва:
Економіка праці (шпаргалки)
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
15,57 KB
Завантажень:
179
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Регулювання трудових відносин на основі сис-ми колективних договорів.
Ринок праці – 1) сис-ма сусп. відносин, пов’язаних з наймом і пропозицією праці, тобто з її купівлею й продажем; 2) екон. простір – сфера працевлаштування, де взаємодіють продавець і покупець специфічного товару – праці; 3) механізм, що забезпечує узгодження цін та умов праці між роботодавцем і найманими працівниками.
Колективний договір – будь-яка письмова угода про умови праці та найму, що укладається з одного боку підприємцем, групою підприємців або однією чи декількома організаціями підприємців і з іншого боку однією або декількома представницькими організаціями трудящих.
У колективному договорі встановлюються взаємні зобов’язання сторін щодо регулювання виробничих, трудових, соц.-екон. відносин, зокрема це можуть бути зміни в організації вир-ва й праці, забезпечення продуктивної зайнятості, нормування й оплати праці, установлення форм і норм оплати праці, враховуючи доплати, надбавки, премії; також установлення гарантій, компенсацій, пільг; участь трудового колективу у формуванні, розподілі й використанні прибутку підпр-ва, режим роботи, тривалість роб. часу й відпочинку, забезпечення житлово-побутового, медичного обслуговування, а також гарантій діяльності профспілок.
Укладанню колективного договору передують колективні переговори, які можуть розпочатися за пропозицією будь-якої з двох сторін не пізніше, ніж 3 місяці до закінчення терміну дії попереднього колективного договору.
10. Мобільність на ринку праці.
11. Попит і пропозиція на ринку праці.
Ринок праці – соц.-екон. категорія, що включає в себе історично сформований специфічний сусп. механізм, що реалізує певний комплекс соц.-трудових відносин, сприяє встановленню й дотриманню балансу інтересів між працівниками, підприємцями й державою. Таким механізмом є модель попиту й пропозиції робочої сили.
Співвідношення попиту й пропозиції становлять кон’юнктуру ринку праці. Вона залежить від багатьох чинників, серед яких основними є загальний стан ек-ки; галузева структура народного госп-ва; рівень науково-технічного розвитку країни; рівень життя населення; стан соц. і виробничої інфраструктури. Крім цього, на кон’юнктуру впливають демографічні, етнічні, соц., політичні, екон. та ін. ф-ри. Залежно від співвідношення попиту й пропозиції розрізняють 3 типи кон’юнктури ринку праці:
а) трудодефіцитна – якщо попит > пропозицію, це було характерно для нашої країни в останні роки радянської влади;
б) трудонадлишкова – якщо пропозиція > попит, що характерно для сучасної української (і не лише української) ек-ки;
в) рівноважна – коли попит = пропозиції, що є теоретичним ідеалом, до якого треба прямувати, але якого неможливо досягти.
Пропозиція праці визначається чисельністю населення взагалі й чисельністю працездатного населення, середньою к-тю роб. годин за відповідний період, к-ним складом і структурою населення, рівнем його кваліфікації. Попит на роб. силу відображає потребу ек-ки в певній к-ті працівників на кожний даний момент. Загальний попит кількісно повинен дорівнювати чисельності зайнятих + наявні вакансії.
12. Сутність і форми прояву вітчизняного ринку праці.
13. Структура ринку праці.
Класифікація ринків праці відбувається за наст. критеріями:
1) просторова сфера:
- держ.,
- обласний,
- міський,
- районний,
- регіональний,
- сільський,
- ринки праці мегаполісів,
- міжнародний,
- міждерж. регіонів (європейський, латиноамерик., середньо аз., країн СНД);
2) часові параметри:
- перспективний,
- прогнозний,
- поточний;
3) ступінь еластичності:
- гнучкий,
- жорсткий;
4) ступінь інтегрованості;
5) ступінь стійкості й урегульованості;
6) сегментація за проф., кваліфікаційними й соц. групами:
- ринки здебільшого фіз. праці,
- ринки здебільшого розумової праці тощо;
7) за соц.-демографічними показниками.
14. Механізм і особливості функціонування ринку праці.
15. Якість робочої сили як первісна умова розвитку ринку праці.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Інше на тему: Економіка праці (шпаргалки)

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок