Головна Головна -> Інше українською -> Економічні теми -> інша робота українською: Економіка праці (шпаргалки)

Економіка праці (шпаргалки) / сторінка 5

Назва:
Економіка праці (шпаргалки)
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
15,57 KB
Завантажень:
179
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Якість роб. сили – узагальнююча хар-ка розвитку роб. сили, що дозволяє забезпечити адекватну якість індивідуальної та колективної праці на основі використання нових та новітніх технологій, нац. форм організації вир-ва та виробничих процесів. Взаємопов’язаними компонентами якості роб. сили є:
1) проф. знання – визначаються рівнем розвитку людини, що базується на її розумових здібностях, досвіді, освіті, необхідних для виконання конкретного виробничого завдання. Сюди входять зокрема здібності думати й розмірковувати, знання про способи дії й можливості застосування необхідних для виконання роботи методів, процесів і засобів вир-ва або засобів праці, їх вірний вибір, досвід використання або ставлення до них, знання виробничих зв’язків та співвідношень;
2) вправність (уміння, навички) - визначаються фіз. даними людини, необхідними для виконання виробничого завдання. Вправність заснована на постановці в тренуванні, спритності, досвіді й умінні пристосуватися. Вона виявляється в швидкості, упевненості та точності рухів людини;
3) компетентність – рівень загальної та проф. підготовки, що дозволяє адекватно реагувати на вимоги конкретного робочого місця чи виконуваної роботи, які постійно змінюються. Компетентність людини залежить від її ставлення до своєї роботи, досвіду, старання та вміння поповнювати свої знання;
4) відповідальність – визначається добросовісністю, надійністю, ретельністю, що необхідні для виконання різних виробничих завдань без шкоди для людей і мат. збитків, а також світоглядом, достатнім для того, щоб не допустити виникнення перешкод та порушень у виробничому процесі та структурній організації. Форми відповідальності:
- за власну роботу;
- за роботу інших;
- за безпеку інших;
5) особистісні хар-ки – фіз. дані, розумові здібності, спец. схильності, інтереси та хар-р особи (адаптивність, мотивованість, проф. орієнтованість, проф. придатність та інноваційність).
16. Інфраструктура ринку праці.
Інфраструктура ринку праці – держ. установи, недерж. структури сприяння зайнятості, кадрові служби підпр-в і фірм, громадські організації й фонди тощо, які забезпечують найефективнішу взаємодію між попитом і пропозицією на ринку праці.
17. Сегментація ринку праці.
Сегментація ринку праці – поділ робочих місць і працівників за об’єднуючими ознаками на відносно стійкі й замкнуті сектори, що обмежують мобільність роб. сили своїми кордонами. Основними сегментами ринку є 2 його частини: первинний і вторинний ринок праці.
Первинний ринок праці – та його частина, що хар-ся стабільним рівнем зайнятості працівників; високим рівнем оплати праці; можливістю проф. зростання; використання прогресивних технологій і сис-м управління тощо.
Вторинний ринок праці – та його частина, якій властиві висока плинність кадрів і нестабільна зайнятість; низький рівень оплати праці; відсутність можливості проф. зростання й підвищення кваліфікації; наявність відсталої техніки, примітивні трудомісткі технології тощо.
Крім того, сегментація ринку праці передбачає його поділ на внутрішній і зовнішній.
Внутрішній ринок праці – сис-ма соц.-трудових відносин, обмежених рамками одного підпр-ва, усередині якого встановлення ціни роб. сили та її розміщення здійснюється за амін. правилами та процедурами. Даний ринок визначається наявністю й складом працівників на підпр-ві, їх рухом і причинами переміщення, рівнем зайнятості, ступенем використання обладнання, наявністю вільних місць.
Зовнішній ринок праці – сис-ма соц.-трудових відносин між працездатними та непрацездатними працівниками в масштабах країни, регіону, галузі. Він припускає первинний розподіл працівників за сферами прикладання праці та їх рух між підпр-вами. Зовнішній ринок праці в значній мірі реалізується через плинність кадрів, він забезпечує рух працівників з одних підпр-в на інші й породжує безробіття.
18. Ф-ції ринку праці.
Сис-ма відносин на ринку праці складається з 3-х основних компонентів: відносини між найманими працівниками та працедавцями; відносини між суб’єктами ринку праці та їх представниками (профспілки, асоціації працедавців, служби зайнятості); відносини між суб’єктами ринку праці й державою.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Інше на тему: Економіка праці (шпаргалки)

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок