Головна Головна -> Інше українською -> Економічні теми -> інша робота безкоштовно: Економіка праці (шпаргалки)

Економіка праці (шпаргалки) / сторінка 6

Назва:
Економіка праці (шпаргалки)
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
15,57 KB
Завантажень:
179
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Наявність і взаємодія всіх ел-тів ринку праці необхідні для його ф-ціонування. Ринок праці виконує ряд ф-цій:—
організовує зустріч працедавців і найманих працівників;—
забезпечує конкуренцію на ринку праці між працедавцями й між найманими працівниками;—
установлює рівноважні ставки з/п;—
сприяє вирішенню питань зайнятості населення;—
здійснює соц. підтримку безробітних.
Основна ф-ція ринку праці полягає в забезпеченні через сферу обігу перерозподілу роб. сили в нац. госп-ві між глузями та сферами вир-ва й забезпеченні роботою незайнятого населення.
19. Ринок праці України: аналіз, прогнози, перспективи.
Екон. зростання 2000-2005 рр. практично не позначилося на змінах у зайнятості населення: загальна чисельність зайнятих збільшилася на 573,2 тис. осіб (2,8%), тоді як ВВП за цей період зріс на 41,1% (у постійних цінах). Рівень зайнятості населення працездатного віку впродовж тривалого часу становить 65,5%. У міських поселеннях їх к-ть навіть скоротилася. Це зумовлено низькою ефективністю значної частини роб. місць і необхідністю їх заміни, низьким рівнем оплати праці й, відповідно, відсутністю попиту на такі роб .місця.
Найбільша чисельність зайнятих (майже 5 млн. осіб або бл. ј загальної к-ті зайнятих) сконцентрована в с/г, мисливстві, лісовому та рибному госп-ві, що є далеко від стандартів екон. розвинених країн.
Не відповідає завданням інноваційного розвитку й проф. склад зайнятих: від початку виходу з кризи спостерігається перерозподіл зайнятості на користь некваліфікованої роб. сили, що свідчить про домінування в ек-ці України застарілих технологій і відсутність будь-яких інноваційних процесів.
Майже п’ята частина зайнятих працює на посадах, що не відповідають рівню їх освіти. Зменшується пропозиція кваліфікованих представників робітничих професій. Через відсутність реальних можливостей зн-ти гідно оплачувану роботу значна частина населення (бл. 2.5-3 млн.) працює за кордоном як легально, так і нелегально.
Першочергові заходи:
- запровадження сис-ми довгострокових прогнозів попиту на роб. силу за професіями й формування за рез-тами прогнозування держ. замовлення на підготовку кваліфікованих кадрів;
- розвиток співпраці між навч. закладами й роботодавцями з метою формування, відтворення й збереження кадрового потенціалу, підвищення його кваліфікації;
- запровадження сис-ми підготовки кадрів на підпр-вах;
- гарантування надання першого місця випускникам навч. закладів різних ступенів акредитації, підготовлених за держ. замовленням;
- розробка механізмів стимулювання підприємців до створення нових роб. місць;
- створення сис-ми тимчасового житла, включаючи мережу гуртожитків з метою спрощення трудової міграції всередині країни;
- впровадження моніторингу впливу на рівень зайнятості заходів екон. політики уряду, зокрема – у сфері лібералізації ринків, цінового регулювання тощо;
- забезпечення на держ. рівні захисту інтересів громадян, які працюють за межами країни, та стимулювання їх до повернення.
20. Моделі ринку праці.
1. Американська модель. У США проводиться політики підтримки конкурентного стану ек-ки, недопущення високої централізації, заохочується активна роль підприємця, життєва настанова американців орієнтована на індивідуальний успіх і заробляння грошей. Для американської політики зайнятості хар-на орієнтація на високу територіальну мобільність, на підготовку в навч. закладах. З/п в американських підпр-вах установлюється контрактами, колективними договорами, враховуючи попит і пропозицію роб. сили, класифікацію робіт за їх важкістю, з урахуванням можливостей підпр-ва. Підпр-во й працівники виплачують внески окремо фондів зі страхування від безробіття штатів і федерального фонду. Рез-том такої політики є більш висока територіальна й проф. рухливість, але все-таки має місце високий рівень безробіття.
2. Японська модель. Відмінною рисою є сис-ма довічного найму, що передбачає гарантії на весь труд. термін роботи. Ці гарантії є рез-том практики відносин між найманими працівниками й підприємцями.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Інше на тему: Економіка праці (шпаргалки)

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок