Головна Головна -> Інше українською -> Економічні теми -> Безкоштовно інша робота скачати: Економіка праці (шпаргалки)

Економіка праці (шпаргалки) / сторінка 9

Назва:
Економіка праці (шпаргалки)
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
15,57 KB
Завантажень:
179
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
день.
Постійна зайнятість хар-ся відносною стабільністю місця роботи.
Тимчасова зайнятість – робота за тимчасовими контрактами.
Сезонна зайнятість – зайнятість, пов’язана із сезонною специфікою вир-ва.
Зайнятість неповний роб. день – робота неповну роб. зміну у зв’язку з неможливістю забезпечити працівника роботою на повну норму роб. часу або за бажанням працівника відповідно до його соц. потреб, а також у зв’язку з модернізацією й реконструкцією вир-ва.
44. Основні хар-ки зайнятого населення.
До зайнятого населення належать громадяни України, що проживають на території держави на з-нних підставах:
а) працюючі по найму на умовах повного або неповного робочого дня (тижня) на підпр-вах, в установах та організаціях незалежно від форм власності, у міжн. та іноземних організаціях в Україні й за кордоном;
б) громадяни, які самостійно забезпечують себе роботою, включаючи підприємців, осіб, зайнятих індивідуальною трудовою діяльністю, творчою діяльністю, члени кооперативів, фермери та члени їх сімей, що беруть участь у вир-ві;
в) обрані, призначені або затверджені на оплачувану посаду в органах держ. влади, управління й громадських об’єднаннях;
г) особи, які проходять службу в Збройних силах України, прикордонних, внутрішніх військах нац. безпеки та внутрішніх справ;
ґ) особи, які проходять проф. підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації з відривом від вир-ва; навчаються в загальноосвітніх школах і вузах;
д) зайняті вихованням дітей, доглядом за хворими, інвалідами та громадянами похилого віку;
е) працюючі громадяни ін. держав, які тимчасово перебувають в Україні й виконують ф-ції, не пов’язані із забезпеченням діяльності посольств і місій.
50. Соц. партнерство.
Соц. партнерство – сис-ма труд. орг. норм, принципів, структур, заходів, спрямованих на забезпечення взаємодії між найманими працівниками, роботодавцями та держ. органами влади в регулюванні соц.-трудових відносин на нац., галузевому, регіональному й виробничому рівнях.
Метою соц. партнерства є досягнення соц. миру в сусп-ві завдяки спільним погодженим зусиллям держави, роботодавців і найманих працівників, спрямованих на підвищення продуктивності праці, розвиток НТП, збільшення ВНП, підвищення рівня життя населення. Соц. партнерство ґрунтується на демократичних засадах: свободи, забезпечення балансу соц.-екон. інтересів трудящих і роботодавців, бажанні сторін досягти взаєморозуміння в прийнятті спільних рішень, наданні можливостей брати участь в управлінні вир-вом і розподілі створеного продукту.
Об’єднуючи можливості держави, підприємців і профспілок для досягнення соц. миру, сис-ма соц. партнерства створює належні умови для екон. розвитку країни, позитивно впливає на формування й використання труд. рес-сів. Це відбувається через реалізацію узгоджених екон. і соц. програм, забезпечення гарантій у галузі оплати праці та створення умов для ефективної зайнятості; забезпечення згідно з угодами й договорами на виробничому рівні належних умов для ефективного використання труд. потенціалу.
Т.ч., сис-ма соц. партнерства – важлива структурна ланка сис-ми управління працею й труд. відносинами. Чим ефективніше співпрацюють соц. партнери, тим кращі умови вони створюють для всебічного розвитку труд. потенціалу, тим міцніша ек-ка держави.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Інше на тему: Економіка праці (шпаргалки)

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок