Загрузка...
Головна Головна -> Інше українською -> Економічні теми -> Енергетична промисловість

Загрузка...

Енергетична промисловість

Назва:
Енергетична промисловість
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
1,18 KB
Завантажень:
199
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Існування нашої країни без енергії неможливе. На нафту і природний газ припадає 70% всієї енергії, яку використовують Сполучені Штати Америки. Ось чому ті, хто безпосередньо зв’язаний з цією галуззю, повинні більше дізнатися про неї. Краще розуміння функціонування нафтогазової промисловості призведе до прийняття правильних рішень щодо врегулювання енергетичних проблем.
Енергетична промисловість є лідером серед галузей, в яких застосовуються та удосконалюються передові технології. Асоціація працівників енергетичної промисловості визнає необхідність кращого вивчення цього комплексу та різноманітних технологій, тому рекомендує книгу „Основи нафтогазової справи”, присвячену всім, хто хоче здобути знання у цій сфері. В цьому посібнику, який стане у пригоді як фахівцю, так і непрофесіоналу, вміщено практичні аспекти функціонування енергетичної промисловості. Книга призначена як основний матеріал для самостійного опрацювання, вивчення в коледжах чи для проходження заочних курсів. Вона може також слугувати навчальним інструментом для суміжних галузей промисловості, вузькогалузевих та урядових організацій. У виданні подано детальне дослідження основних процесів енергетичної промисловості: від геології нафти та природного газу до пошуково-розвідувальних робіт, буріння, експлуатації, транспортування, переробки та продажу енергоносіїв.
Асоціація працівників енергетичної промисловості – це унікальна організація, в яку входять понад десять тисяч робітників, зайнятих в енергетичній та суміжних галузях. Їх діяльність спрямована на отримання всіма бажаючими глибоких знань в питаннях енергетичної сфери. Це неакціонерна, неторгова, некомерційна, не спрямована на отримання прибутку організація, позбавлена політичного підґрунтя.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Інше на тему: Енергетична промисловість

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок