Головна Головна -> Інше українською -> Фінанси -> КОНТРОЛЬНА РОБОТА з фінансів

КОНТРОЛЬНА РОБОТА з фінансів

Назва:
КОНТРОЛЬНА РОБОТА з фінансів
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
6,06 KB
Завантажень:
487
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
КОНТРОЛЬНА РОБОТА
з фінансів


1. Плана за торговий патент
на деякі види підприємницької діяльності
Торговий патент – це державне свідоцтво, яке засвідчує право суб'єкта підприємницької діяльності чи його структурного (відокремленого) підрозділу займатися визначеними законодавством видами підприємницької діяльності.
Порядок патентування торговельної діяльності за готівкові кошти, а також з використанням інших форм розрахунків та кредитних карток, діяльності у сфері торгівлі іноземною валютою, діяльності з надання послуг у сфері грального бізнесу та побутових послуг, що проводиться суб'єктами підприємницької діяльності визначено Законом України Про патентування деяких видів підприємницької діяльності. Суб'єктами правовідносин є резиденти і нерезиденти, юридичні особи та суб'єкти підприємницької діяльності (СПД), що не мають статусу юридичної особи, а також їх відокремлені підрозділи (філії, відділення, представництва), які займаються зазначеною підприємницькою діяльністю.
Дія Закону не поширюється на торговельну діяльність та діяльність з надання побутових послуг.
1) підприємств і організацій Укоопспілки, аптек, які перебувають у державній власності;
2) суб'єктів підприємницької діяльності - фізичних осіб, які:
- здійснюють торгівлю з лотків, прилавків і сплачують ринковий збір;
- сплачують податок на промисел;
- здійснюють продаж вирощених в особистому підсобному господарстві продукції рослинництва, тваринництва, власного бджільництва;
- сплачують державне мито за нотаріальне посвідчення договорів про відчуження власного майна, якщо товари кожної окремої категорії відчужуються не частіше одного разу на календарний рік;
- сплачують фіксований податок;
3) суб'єктів підприємницької діяльності, створених громадськими організаціями інвалідів, які мають податкові пільги згідно з чинним законодавством та здійснюють торгівлю виключно продовольчими товарами вітчизняного виробництва та продукцією, виготовленою на підприємствах Українського товариства сліпих та Українського товариства глухих.
Торговий патент видається за плату суб'єктам підприємницької діяльності державними податковими органами за місцезнаходженням цих суб'єктів або місцезнаходженням їх структурних (відокремлених) підрозділів, а суб'єктам підприємницької діяльності, що здійснюють торгівлю через пересувну торговельну мережу, - за місцем їх реєстрації. Якщо суб'єкт підприємницької діяльності припинив діяльність, то до 15 числа місяця, що передує звітному, він письмово повідомляє про це державний податковий орган. А торговий патент підлягає поверненню, і суб'єкту підприємницької діяльності повертається надмірно сплачена сума вартості торгового патенту.
Вартість торгового патенту на здійснення торговельної діяльності встановлюється органами місцевого самоврядування залежно від місцезнаходження пункту продажу товарів та асортиментного переліку товарів за календарний місяць у таких межах:
- від 60 до 320 гривень на території міста Києва, обласних центрів ;
- від 30 до 160 гривень на території міста Севастополя, міст обласного підпорядкування і районних центрів;
- до 80 гривень на території інших населених пунктів.
Термін дії торгового патенту становить 12 календарних місяців. Термін дії короткотермінового торгового патенту на здійснення торговельної діяльності становить від 1 до 15 днів Вартість короткотермінового торгового патенту на здійснення торговельної діяльності за один день встановлюється у фіксованому розмірі 10 гривень.
Оплата вартості торгового патенту на здійснення торговельної діяльності провадиться щомісячно до 15 числа місяця, який передує звітному. Оплата вартості короткотермінового торгового патенту здійснюється не пізніше ніж за один день до початку здійснення торговельної діяльності.
Під час придбання торгового патенту на здійснення торговельної діяльності суб'єкт підприємницької діяльності вносить одноразову плату в розмірі вартості торгового патенту за один місяць.
СПД можуть здійснювати торговельну діяльність без придбання торгового патенту, але виключно для певних видів товарів вітчизняного виробництва.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 Інше на тему: КОНТРОЛЬНА РОБОТА з фінансів

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок