Головна Головна -> Інше українською -> Фінанси -> РЕКОМЕНДАЦІЇ щодо складання фінансового плану підприємства та звіту про його виконання, підготовки пояснювальних записок до них

РЕКОМЕНДАЦІЇ щодо складання фінансового плану підприємства та звіту про його виконання, підготовки пояснювальних записок до них

Назва:
РЕКОМЕНДАЦІЇ щодо складання фінансового плану підприємства та звіту про його виконання, підготовки пояснювальних записок до них
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
39,94 KB
Завантажень:
28
Оцінка:
 
поточна оцінка 2.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Додаток 2
до Порядку складання, затвердження
та контролю виконання фінансового плану
суб’єкта господарювання державного
сектору економіки

РЕКОМЕНДАЦІЇ
щодо складання фінансового плану підприємства та звіту про його виконання, підготовки пояснювальних записок до них

1. Загальні питання
Фінансовий план підприємства (далі – фінансовий план) складається на рік з поквартальною розбивкою та відображає очікувані фінансові результати в запланованому році.
Звіт про виконання фінансового плану складається щокварталу та за рік за формою згідно з додатком 3, подається в паперовому й електронному вигляді у форматі Microsoft Excel.
У звіті відображаються фактично отримані доходи та витрати, фактичне надходження та використання фінансових ресурсів за звітний період.
Консолідований фінансовий план складається шляхом упорядкованого додавання показників фінансових планів дочірніх підприємств до аналогічних показників фінансового плану материнського підприємства.
Підприємством, плановий розрахунковий обсяг чистого прибутку якого перевищує 50 мільйонів гривень, уважається суб’єкт господарювання державного сектору економіки, який за результатами фінансово-господарської діяльності фактично отримав у минулому році та/або планує отримати в поточному та плановому роках за показником “Чистий прибуток” 50 мільйонів гривень і більше.
2. Розділ І “Формування прибутку підприємства”
2.1. У рядку 001 “Дохід (виручка) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг)” відображається планова сума загального доходу (виручки) від реалізації продукції, товарів, робіт або послуг (без вирахування суми будь-яких запланованих знижок), яка розраховується за допомогою обраного підприємством методу планування, з урахуванням маркетингової та виробничої політики підприємства.
При прогнозуванні обсягу реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) та обсягу виручки оцінюються такі показники:
сукупний попит на продукцію (аналіз кон’юнктури основних ринків збуту);
максимальна величина пропозиції та продуктивна потужність;
фактичний обсяг продажу за попередні 3 роки за сегментами діяльності; потреба в ресурсах;
потреба в інвестиціях;
загальна сума витрат на зберігання готової продукції.
Дохід планового періоду може визначатися як добуток обсягу реалізації одиниць продукції та прогнозованої ціни одиниці продукції.
Показник рядка 001 звіту про виконання фінансового плану відображає визнані доходи (виручку) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг).
Показник цього рядка відповідає показнику рядка 010 звіту про фінансові результати відповідно до Положення (стандарту) бухгалтерського обліку 3 “Звіт про фінансові результати”, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.03.99 № 87, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 21.06.99 за № 397/3690 (далі – форма 2);
для малих підприємств – показнику рядка 010 звіту про фінансові результати відповідно до Положення (стандарту) бухгалтерського обліку 25 “Фінансовий звіт суб’єкта малого підприємництва”, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 25.02.2000 № 39, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15.03.2000 за № 161/4382 (далі – форма 2-м).

При складанні звіту про виконання фінансового плану враховуються норми Положення (стандарту) бухгалтерського обліку 15 “Дохід”, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 29.11.99 № 290, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14.12.99 за № 860/4153.
2.2. У рядку 002 “Податок на додану вартість” відображається запланована сума податку на додану вартість, яка включена у складі доходу (виручки) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг).
У звіті про виконання фінансового плану відображається фактична сума податку на додану вартість, яка включена у складі доходу (виручки) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг).
Показник рядка 002 звіту про виконання фінансового плану відповідає показнику рядка 015 форми 2.
Для малих підприємств сума показників рядків 002, 003, 004 звіту про виконання фінансового плану відповідає показнику рядка 020 форми 2-м за звітний період.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Інше на тему: РЕКОМЕНДАЦІЇ щодо складання фінансового плану підприємства та звіту про його виконання, підготовки пояснювальних записок до них

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок