Головна Головна -> Інше українською -> Фінанси -> Скачати інша робота на тему: РЕКОМЕНДАЦІЇ щодо складання фінансового плану підприємства та звіту про його виконання, підготовки пояснювальних записок до них

РЕКОМЕНДАЦІЇ щодо складання фінансового плану підприємства та звіту про його виконання, підготовки пояснювальних записок до них / сторінка 10

Назва:
РЕКОМЕНДАЦІЇ щодо складання фінансового плану підприємства та звіту про його виконання, підготовки пояснювальних записок до них
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
39,94 KB
Завантажень:
28
Оцінка:
 
поточна оцінка 2.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 

4.2. У рядку 038 “Погашення податкової заборгованості” відображається погашення реструктуризованих та відстрочених сум, що підлягають сплаті в поточному періоді до бюджету, погашення податкової заборгованості до державних цільових фондів та неустойки (штрафів, пені).
У звіті про виконання показників фінансового плану відображаються суми фактично сплачених реструктуризованих та відстрочених сум, що підлягають сплаті в поточному періоді до бюджету, погашення податкової заборгованості до державних цільових фондів та неустойки (штрафів, пені).
Порядок погашення податкової заборгованості з податків і зборів (обов’язкових платежів) перед бюджетами та державними цільовими фондами визначено Законом України “Про порядок погашення зобов’язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами”.
Показник рядка 038 = ряд. 038/1 + ряд. 038/2 + ряд. 039/3.
4.3. У рядку 039 “Внески до державних цільових фондів” відображаються суми внесків до Пенсійного фонду України та внески до фондів соціального страхування.
У звіті про виконання показників фінансового плану відображаються суми фактично сплачених внесків до Пенсійного фонду України та внески до фондів соціального страхування.
Показник рядка 039 = ряд. 039/1 + ряд. 039/2.
4.4. У рядку 040 “Інші обов’язкові платежі” відображаються суми внесків до місцевих бюджетів та інші платежі.
У звіті про виконання показників фінансового плану відображаються суми фактично сплачених внесків до місцевих бюджетів та інших платежів.
Показник рядка 040 = ряд. 040/1 + ряд. 040/2.
У рядках, у яких передбачено розшифрувати показник, відображені суми повинні бути розшифровані в таблиці 5 додатка 1 до Порядку.
5. Рекомендації щодо заповнення таблиць
Таблиці 1 – 5 додатка 1 до Порядку є обов’язковими до заповнення.
5.1. Таблиця 1 “Елементи операційних витрат”
У таблиці 1 “Елементи операційних витрат” наводяться відповідні елементи операційних витрат (на виробництво, збут, управління та інші операційні витрати), які планує підприємство в процесі своєї діяльності протягом планового періоду, за вирахуванням тих витрат, які становитимуть собівартість продукції (робіт, послуг), що вироблена і спожита самим підприємством.
У звіті про виконання показників фінансового плану відображаються відповідні елементи операційних витрат (на виробництво, збут, управління та інші операційні витрати), які підприємство зазнало в процесі своєї діяльності протягом звітного періоду, за вирахуванням тих витрат, які становить собівартість продукції (робіт, послуг), що вироблена і спожита самим підприємством.
При складанні звіту про виконання фінансового плану враховуються норми положень (стандартів) бухгалтерського обліку 3 “Звіт про фінансові результати” та 16 “Витрати”.
Показник рядка 006 = ряд. 001 + ряд. 002 + ряд. 003 + ряд. 004 + ряд. 005.
5.2. Таблиця 2 “Капітальні інвестиції”
У рядку 001 “Капітальні інвестиції, усього” відображається сума коштів, яку підприємство планує спрямувати протягом планового періоду на капітальне будівництво, придбання (виготовлення) основних засобів, придбання (виготовлення) інших необоротних матеріальних активів, придбання (створення) нематеріальних активів, модернізацію, модифікацію, добудову, дообладнання, реконструкцію основних засобів та капітальний ремонт. Зазначена сума має відповідати інвестиційному плану підприємства на середньострокову перспективу (3-5 років) на відповідний період.
У звіті про виконання показників фінансового плану відображається сума коштів, яку підприємство спрямувало протягом звітного періоду на капітальне будівництво, придбання (виготовлення) основних засобів, придбання (виготовлення) інших необоротних матеріальних активів, придбання (створення) нематеріальних активів, модернізацію, модифікацію, добудову, дообладнання, реконструкцію основних засобів та капітальний ремонт.
Показник рядка 001 = ряд. 001/1 + ряд. 001/2 + ряд. 001/3 + ряд. 001/4 + ряд. 001/5 + ряд. 001/6.
Показники рядків 001/1, 001/2, 001/3, 001/4, 001/5 та 001/6 звіту про виконання показників фінансового плану відображаються на підставі даних регістрів аналітичного обліку активів, головної книги та відповідають даним форми № 2-інвестиції (квартальна) “Капітальні інвестиції” та форми № 2-інвестиції (річна) “Капітальні інвестиції”, затверджених наказом Державного комітету статистики України від 15.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Інше на тему: РЕКОМЕНДАЦІЇ щодо складання фінансового плану підприємства та звіту про його виконання, підготовки пояснювальних записок до них

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок