Головна Головна -> Інше українською -> Фінанси -> Українською інша робота: РЕКОМЕНДАЦІЇ щодо складання фінансового плану підприємства та звіту про його виконання, підготовки пояснювальних записок до них

РЕКОМЕНДАЦІЇ щодо складання фінансового плану підприємства та звіту про його виконання, підготовки пояснювальних записок до них / сторінка 12

Назва:
РЕКОМЕНДАЦІЇ щодо складання фінансового плану підприємства та звіту про його виконання, підготовки пояснювальних записок до них
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
39,94 KB
Завантажень:
28
Оцінка:
 
поточна оцінка 2.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 

Плановий показник чистого доходу (виручки) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) повинен відповідати показнику рядка 006 “Чистий дохід (виручка) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг)” фінансового плану підприємства.
Фактичний показник чистого доходу (виручки) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) повинен відповідати показнику рядка 006 “Чистий дохід (виручка) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг)” звіту про виконання фінансового плану підприємства.
5.5.4. Пункт 4 “Діючі фінансові зобов’язання підприємства” відображає інформацію щодо кредиторів, перед якими в підприємства є фінансові зобов’язання, вид кредитного продукту, суму одержаних кредитів, відсоткову ставку та графік повернення кредитів.
5.5.5. Пункт 5 “Інформація щодо отримання та повернення залучених коштів” відображає інформацію щодо залучених та повернених коштів (короткострокових, довгострокових або інших фінансових зобов’язань), у тому числі за кредиторами.
5.5.6. Пункт 6 “Аналіз окремих статей фінансового плану” відображає інформацію щодо статей фінансового плану та звіту про його виконання, які потребують розшифрування. Наводяться пояснення та обґрунтування запланованого рівня доходів або витрат, пояснення та обґрунтування фактичних доходів або витрат.
5.5.7. Пункт 7 “Витрати на утримання транспорту” (у складі адміністративних витрат) містить інформацію щодо витрат, пов’язаних із використанням службових автомобілів.
Загальна сума планованих витрат дорівнює показнику рядка 014/1 фінансового плану підприємства.
Загальна сума фактичних витрат дорівнює показнику рядка 014/1 звіту про виконання фінансового плану підприємства.
5.5.8. Пункт 8 “Інформація про проекти, під які планується залучити кредитні кошти” відображає характеристику кожного проекту з визначенням розміру та обґрунтуванням/розрахунком залучення коштів, вартості такого залучення, забезпечення, строку та джерел повернення й економічної ефективності від їх здійснення.
У звіті про виконання фінансового плану підприємства відображається характеристика кожного проекту з визначенням розміру та обґрунтуванням/розрахунком залучення коштів, вартості такого залучення, забезпечення, строку та джерел повернення та економічної ефективності від їх здійснення.
5.5.9. Пункт 9 “Джерела капітальних інвестицій” заповнюється відповідно до таблиці 2 “Капітальні інвестиції” з пооб’єктним розшифруванням статей та джерел капітальних інвестицій.
Показники щодо придбання (виготовлення) інших необоротних матеріальних активів та придбання (створення) нематеріальних активів наводяться без пооб’єктного розшифрування, а із зазначенням джерел інвестування.
Загальна сума витрат на капітальні інвестиції, зазначена в пункті 9 таблиці 5, відповідає показнику рядка 001 “Приріст активів підприємства, усього” таблиці 2 фінансового плану підприємства та звіту про виконання фінансового плану.
Дані про джерела капітальних інвестицій наводяться з урахуванням податку на додану вартість.
5.5.10. У пункті 10 “Інша додаткова інформація по підприємству” зазначаються особливості формування показників фінансового плану підприємства, чи є потреба в його перегляді надалі (навести причини: зміна валютного курсу, неприйняття відповідними органами рішення щодо підвищення цін (тарифів) тощо).
6. Рекомендації щодо підготовки пояснювальної записки до фінансового плану підприємства та звіту про його виконання
6.1. Загальні відомості
Інформація про підприємство та його діяльність (структура підприємства, спеціалізація та виробнича потужність підприємства).
6.2. Формування дохідної частини фінансового плану
Інформація щодо особливостей формування дохідної частини фінансового плану, а саме:
узгодження цінової політики підприємства з кон’юнктурою товарного ринку і особливостями обраної ринкової стратегії;
актів законодавства, відповідно до яких затверджені ціни (тарифи), на базі яких сформовано фінансовий план підприємства (діючих чи за умови введення з _______ 20__ року (указати дату) змін до цін (тарифів) на товари, роботи, послуги);
формування чистого доходу (виручки) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) та інших статей дохідної частини фінансового плану.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Інше на тему: РЕКОМЕНДАЦІЇ щодо складання фінансового плану підприємства та звіту про його виконання, підготовки пояснювальних записок до них

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок