Головна Головна -> Інше українською -> Фінанси -> інша робота: РЕКОМЕНДАЦІЇ щодо складання фінансового плану підприємства та звіту про його виконання, підготовки пояснювальних записок до них

РЕКОМЕНДАЦІЇ щодо складання фінансового плану підприємства та звіту про його виконання, підготовки пояснювальних записок до них / сторінка 2

Назва:
РЕКОМЕНДАЦІЇ щодо складання фінансового плану підприємства та звіту про його виконання, підготовки пояснювальних записок до них
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
39,94 KB
Завантажень:
28
Оцінка:
 
поточна оцінка 2.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 

2.3. У рядку 003 “Акцизний збір” відображається запланована сума акцизного збору, яка врахована у складі доходу (виручки) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг).
У звіті про виконання фінансового плану відображається фактична сума акцизного збору, яка врахована у складі доходу (виручки) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг).
Показник цього рядка відповідає показнику рядка 020 форми 2.
2.4. У рядку 004 “Інші непрямі податки” відображаються інші збори або податки з обороту, що плануються підприємством, зокрема: належні до сплати безпосередньо Пенсійному фонду України збори на обов’язкове державне пенсійне страхування з торгівлі ювелірними виробами із золота (крім обручок), платини і дорогоцінного каміння; надання послуг стільникового рухомого зв’язку; суми податку з реклами; суми збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства, рентної плати за нафту, природний газ і газовий конденсат тощо.
У звіті про виконання фінансового плану відображається фактична сума інших зборів або податків з обороту, яка визначена підприємством від фактичного доходу (виручки) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг).
У звіті про виконання фінансового плану показник цього рядка відповідає показнику рядка 025 форми 2.
2.5. У рядку 005 “Інші вирахування з доходу” відображаються суми будь-яких знижок, що плануються підприємством з урахуванням його цінової та маркетингової політики на плановий період. У цьому рядку відображаються надані знижки, повернення товарів та інші суми, що підлягають вирахуванню з доходу (виручки) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) без непрямих податків. У цьому рядку відображаються одержані підприємством від інших осіб суми доходів, що за договорами належать комітентам, принципалам тощо.
У звіті про виконання фінансового плану відображається сума наданих знижок, вартість повернутих товарів та інші суми, що підлягають вирахуванню з доходу (виручки) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг), за вирахуванням непрямих податків. Показник цього рядка відповідає показнику рядка 030 форми 2.
2.6. Для малих підприємств сума рядків 002, 003, 004, 005 звіту про виконання фінансового плану відповідає показнику рядка 020 форми 2-м.
2.7. У рядку 006 “Чистий дохід (виручка) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг)” відображається плановий чистий дохід (виручка) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг), який визначається як різниця між доходом (виручкою) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) та відповідною сумою податку на додану вартість, акцизного збору, інших непрямих податків та інших вирахувань з доходу.
У рядку 006 звіту про виконання фінансового плану відображається фактичний чистий дохід (виручка) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг), який визначається як різниця між фактичним доходом (виручкою) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) та фактичною сумою податку на додану вартість, акцизного збору, інших непрямих податків та інших вирахувань з доходу.
Показник рядка 006 визначається як різниця між показником рядка 001 та сумою показників рядків 002, 003, 004, 005.
Показник рядка 006 = ряд. 001 – (ряд. 002 + ряд. 003 + ряд. 004 + ряд. 005).
Показник рядка 006 відповідає показнику рядка 035 форми 2, для малих підприємств – показнику рядка 030 форми 2-м за звітний період.
2.8. У рядку 007 “Інші операційні доходи” відображається планова сума інших доходів від операційної діяльності, за вирахуванням податку на додану вартість, акцизного збору, інших непрямих податків та інших вирахувань з доходу.
У рядку 007 звіту про виконання фінансового плану відображається фактична сума інших доходів від операційної діяльності, за вирахуванням податку на додану вартість, акцизного збору, інших непрямих податків та інших вирахувань з доходу.
Показник рядка 007 звіту про виконання фінансового плану відповідає показнику рядка 060 форми 2, для малих підприємств – показнику рядка 040 форми 2-м за звітний період.
2.9. У рядку 008 “Дохід від участі в капіталі” відображається сума доходів, яку планується отримати від інвестицій у статутний капітал асоційованих, дочірніх, спільних підприємств, створених на території України та за кордоном, облік яких ведеться методом участі в капіталі.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Інше на тему: РЕКОМЕНДАЦІЇ щодо складання фінансового плану підприємства та звіту про його виконання, підготовки пояснювальних записок до них

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок