Головна Головна -> Інше українською -> Фінанси -> Скачати інша робота безкоштовно: РЕКОМЕНДАЦІЇ щодо складання фінансового плану підприємства та звіту про його виконання, підготовки пояснювальних записок до них

РЕКОМЕНДАЦІЇ щодо складання фінансового плану підприємства та звіту про його виконання, підготовки пояснювальних записок до них / сторінка 8

Назва:
РЕКОМЕНДАЦІЇ щодо складання фінансового плану підприємства та звіту про його виконання, підготовки пояснювальних записок до них
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
39,94 KB
Завантажень:
28
Оцінка:
 
поточна оцінка 2.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 

Показник рядка 028/1 розраховується як добуток показника рядка 027 та відповідного нормативу відрахувань.
Показник рядка 028/1 = ряд. 027 х визначений норматив відрахувань.
3.2. У рядку 028/2 “відрахування частини прибутку господарськими товариствами, у статутному фонді яких більше 50 відсотків акцій (часток, паїв) належать державі, до державного бюджету” відповідно до законодавства України відображається сума частини чистого прибутку, яка відраховується до державного бюджету господарськими товариствами, у статутному фонді яких більше 50 відсотків акцій (часток, паїв) належать державі, у порядку, установленому Кабінетом Міністрів України, виходячи з обсягу чистого прибутку (доходу), розрахованого згідно з положеннями (стандартами) бухгалтерського обліку, та нормативу відрахувань частини чистого прибутку (доходу) для таких підприємств, визначеного законодавством України (далі – базові нормативи).
Показник рядка 028/2 розраховується як добуток показника рядка 027 та відповідного базового нормативу.
Показник рядка 028/2 = ряд. 027 х визначений базовий норматив відрахувань.
Показник рядка 028 = ряд. 28/1 + ряд. 028/2.
3.3. У рядку 029 відображаються відрахування до фонду на виплату дивідендів господарськими товариствами, у статутному фонді яких більше 50 відсотків акцій (часток, паїв) належать державі, за результатами фінансово-господарської діяльності за минулий рік за нормативами, визначеними Кабінетом Міністрів України в поточному році (рік, у якому складається фінансовий план) (далі – базові нормативи).
Сума відрахувань частини чистого прибутку розраховується за базовими нормативами за рішенням загальних зборів акціонерів, але не менше суми, розрахованої відповідно до базових нормативів відрахування частини чистого прибутку, визначених законодавством України.
Показник рядка 029 розраховується як добуток показника рядка 027 (чистий прибуток за минулий рік) та відповідного базового нормативу.
Показник рядка 029 = ряд. 027 (чистий прибуток за минулий рік) х визначений базовий норматив.
3.4. Рядок 029/1 заповнюється господарськими товариствами, у статутному фонді яких більше 50 відсотків акцій (часток, паїв) належать державі, та відображає суму дивідендів як суму відрахувань частини чистого прибутку, що спрямовується до фонду дивідендів відповідно до розміру державної частки (акцій, паїв) у їх статутних фондах.
Показник рядка 029/1 розраховується як добуток показника рядка 029 та розміру державної частки.
Показник рядка 029/1 = ряд. 029 х розмір державної частки.
3.5. У рядку 030 відображаються відрахування до фонду на виплату дивідендів господарськими товариствами, у статутному фонді яких більше 50 відсотків акцій (часток, паїв) належать державі, від чистого прибутку планового року за нормативами, визначеними Кабінетом Міністрів України в поточному році (рік, у якому складається фінансовий план).
Показник рядка 030 розраховується як добуток показника рядка 027 (чистий прибуток планового року) та відповідного базового нормативу.
Показник рядка 030 = ряд. 027 (чистий прибуток планового року) х визначений базовий норматив.
3.6. Показник рядка 031 відображає суму нерозподіленого прибутку або непокритого збитку минулих років на початок звітного періоду.
Показник рядка 031 звіту про виконання фінансового плану відповідає показнику рядка 350 (графа 3) форми 1 за звітний період згідно з Положенням (стандартом) бухгалтерського обліку 2 “Баланс”;
для малих підприємств – показнику рядка 350 (графа 3) форми 1-м за звітний період згідно з Положенням (стандартом) бухгалтерського обліку 25 “Фінансовий звіт суб’єкта малого підприємництва”.
Залишок коштів може витрачатися на проведення визначених підприємством заходів, зокрема на розвиток виробництва.
3.7. У рядках 032 “Розвиток виробництва”, 033 “Резервний фонд” та 034 “Інші фонди” відображається частина суми чистого прибутку (доходу), що спрямовується до спеціальних (цільових) фондів.
Підприємство може спрямовувати кошти до спеціальних (цільових) фондів, утворених відповідно до законодавства, та інших фондів, передбачених його статутними документами.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Інше на тему: РЕКОМЕНДАЦІЇ щодо складання фінансового плану підприємства та звіту про його виконання, підготовки пояснювальних записок до них

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок