Головна Головна -> Інше українською -> Фінанси -> Скачати інша робота безкоштовно: Іспит з курсу Державні фінанси Cубботович

Іспит з курсу Державні фінанси Cубботович / сторінка 8

Назва:
Іспит з курсу Державні фінанси Cубботович
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
142,00 KB
Завантажень:
256
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50 
Ек с-ма – це сук певних підсистем діяльності, пов’язаних між собою та спрямованих на створення, розподіл та перерозподіл і споживання ВВП відповідно до мети суспільства. Важливими підсистемами в кожній еко системі є фін с-ма, грошова, кредитна, підсистема цін, зарплати. Ці підсистеми пов’язані з фін ознакою діяльності суспільства. Зв’язок між підсистемами є двостороннім. Фінанси виконують свою роль за допомогою форм і методів створення й використання фін рес поряд з іншими еко категоріями і передусім з ціною. Ціна — це грошовий вираз вартості будь-якого товару, а отже ціни, як і фінанси, здійснюють розподіл валового внутрішнього продукту. Окрім того, до певної міри ціна визначає вплив фін на процеси, пов’язані зі створенням та використанням ВВП, тому що коли визначається ціна товару визначаються і обсяги фондів фін рес: фонди нагромадження, споживання та відновлення вир фондів. Фінанси мають ширший діапазон розподілу ніж ціна, тому що вони здійснюють подальший розподіл ВВП через бюджетну с-му. У розподільчих процесах поряд з фін та ціною бере участь і зарплата, яка є грошовим виразом вартості праці . Для виплати заробітної плати на підпр-ві створюється фонд фін рес. Фінанси створюють умови для функціонування з/п. Також, держава регулює заробітну плату за допомогою податків, створюючи загальнодержавні фонди фінансових ресурсів. Фінанси тісно пов’язані з кредитом. Фінанси готують передумови для функціонування кредиту. При нестачі у підпр структур коштів для вир-ї діяльності вони використовують кредит як джерело формування фін рес. Кредит подовжує перерозподільні процеси, розпочаті фінансами, ціною, з/п. Кредит, на відміну від фін, обмежується лише перерозподілом, бо має справу тільки з тимчасово вільними коштами. Фінанси формують централізовані й децентралізовані фонди фінансових ресурсів на рівні підприємств і держави. Фінанси мають грошовий вимір, проте певна сума грошей ще не є фінансами. Фінанси – це процес формування доходів і видатків, і залежно від того в яких гр одиницях проходитиме цей процес, відповідним буде величина доходу або видатку. Фінанси і гроші не можуть існувати одне без одного. Не можна досягти поліпшення фін становища, не налагодивши нормального грош. обігу в державі. В свою чергу, якщо держ не здійснює свої витрати відповідно до наявних доходів, то це розладить гр обіг. На розлад фінансів може вплинути кредитна політика, відсутність резервних фондів іноз валюти, зростання цін на імпортовану продукцію, зростання собівартості продукції, негативне сальдо зовн торгівлі.

13. Внутрішні держ. запозичення, їх доцільність та напрямки.

Для кожної країни питання як зовнішньої, так і внутрішньої заборгованості завжди мають свою актуальність. На обслуговування боргів відволікаються значні фінансові ресурси, збільшується навантаження на бюджет держави, посилюються інфляційні процеси.

Мобілізація коштів на внутрішньому ринку має деякі відмінності. Найпоширенішою формою внутрішніх запозичень є позики. За їх допомогою мобілізуються тимчасово вільні кошти юридичних і фізичних осіб для фінансування потреб держави. Держава випускає і продає цінні папери, як правило, облігації. Вони мають номінальну вартість, за якою продаються й гасяться. З огляду на номінальну вартість облігацій виплачуються проценти.

Державні позики можуть випускатися центральним урядом і місцевими органами та розповсюджуватися лише серед населення або лише серед юридичних осіб. Залежно від способу виплати доходу позики поділяють на процентні, виграшні, процентно-виграшні, безпроцентні і безпрограшні.

За виграшними позиками власники облігацій одержують твердий дохід у формі процента від номінальної вартості облігації. При виграшних позиках увесь дохід власники облігацій одержують у формі виграшу. Дохід виплачується не за всіма облігаціями, а лише за тими, на які випав виграш. Безпрограшні позики випускаються з умовою, що протягом строку дії позики виграшними будуть усі облігації. Безпроцентні позики не передбачають виплату доходів, але гарантують одержання товару, на який не задовольняється попит на ринку. Вартість кожної випущеної облігації дорівнює ціні товару (легкового автомобіля, телевізора, холодильника тощо). Місцеві органи влади можуть проводити цільові позики на будівництво доріг або інші заходи, в яких зацікавлено населення регіону. За строками погашення позики поділяються на короткотермінові (до 5 років) і довготермінові (понад 5 років).

За методами розміщення розрізняють позики добровільні та примусові. Облігації добровільних позик вільно продаються й купуються банківськими установами. Державні позики можуть бути облігаційними і безоблігаційними. Безоблігаційні позики оформляються підписними зобов'язаннями.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50 
Інше на тему: Іспит з курсу Державні фінанси Cубботович

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок