Головна Головна -> Інше українською -> Фінанси -> інша робота на тему: Категорії з курсу Теорія фінансів

Категорії з курсу Теорія фінансів / сторінка 3

Назва:
Категорії з курсу Теорія фінансів
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
10,79 KB
Завантажень:
142
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Стиль управління тоталітарний - здійснюється на базі повної централізації влади та повноважень та використовує спонукання, підкорення.

Теорія комплексна Л. Портера і Е. Лоулера - включає елементи теорії очікувань і теорії справедливості. Передбачає задоволення чи незадоволення працівника внаслідок отриманої винагороди за рівень досягнутих результатів при виконанні конкретних завдань, який у свою чергу визначається затраченими зусиллями, здібностями, характером та оцінкою ролі працівника.

Теорія очікувань В. Врума — передбачає такі очікування: „затрачені зусилля -

очікування певного рівня результатів , „отримані результати - очікування певної винагороди", „очікування цінної винагороди, яка здатна задовольнити потреби". Невід'ємність урахування усіх видів очікування.

Теорія потреб А. Маслоу - базується на виділенні потреб первинних (фізіологічні, безпеки і захищеності) і вторинних (соціальні, поваги, самовираження). Причому поведінка людей визначається потребами нижчого порядку (первинними потребами), але після їх задоволення мотивуюча дія цих потреб припиняється.

Теорія потреб Д. Мак-Клелланда - базується на приділенні основної уваги потребам високого порядку, оскільки потреби нижчого порядку вже задоволені. основними потребами, що мотивують людину, виз-ся потреби у владі, успіху, причетності.

Теорія потреб М. Туган-Барановського базується на виділенні фізіологічних, статевих, альтруїстичних потреб, симптоматичних потреб та інстинктів і потреб практичного характеру. Причому особливе значення відіграє приналежність до народностей, моральні і релігійні погляди.

Теорія справедливості С. Адамса - дотримування принципів справедливості та об'єктивності при встановленні та розподілі винагород. Врахування можливої реакції працівників на несправедливе мотивування.

Управлінська праця - праця робітників апарату управління, частина сукупної загальної праці. Предметом У.п. є інформація, необхідна для управління виробництвом, продуктом праці - управлінське рішення як різновид інформації, а об'єктом - колектив працівників, безпосередньо залучений до виробництва матеріальних благ.

Управлінське рішення - це розумовий, емоційний та правовий акти, що протікаю у часі, по вибору однієї з наявних альтернатив, який здійснює керівник в межах своїх повноважень.

Функції менеджменту — відносно відокремлені напрями управлінської діяльності (трудові процеси в сфері управління), які забезпечують управлінську дію (планування, організація, мотивація, контроль). Вони відображаються суть і зміст управлінської діяльності на всіх рівнях управління.

Школа адміністративного управління (класична школа) - це концепція управління яка базується на розробці і використанні універсальних принципів і санкцій управління підприємством, таких як: структура виробництва, розподіл праці, централізація, ініціатива, планування, дисципліна, система заохочень, підпорядкованість особистих інтересів загальним). Школа людських відносин - це концепція управління, яка в центр уваги ставить колектив працівників, відносини в середині колективу.

Школа математична (або кількісний підхід) - це концепція управління, яка взується на використанні математичних методів в управлінні.

Школа наукового управління - це концепція управління, яка виходить з того, що використовуючи спостереження, заміри, логіку й аналіз можна, вдосконалити багато операцій ручної праці, з метою досягнення більше ефективності.

Школа поведінських наук - це концепція управління, яка в центр уваг ставить працівника та використання його потенціалу.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3 
Інше на тему: Категорії з курсу Теорія фінансів

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок