Головна Головна -> Інше українською -> Фінанси -> Безкоштовно інша робота скачати: Заробітна плата у державному секторі

Заробітна плата у державному секторі / сторінка 9

Назва:
Заробітна плата у державному секторі
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
13,81 KB
Завантажень:
213
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Норми і гарантії у сфері оплати праці встановлюються Кодексом законів про працю, Законом України "Про оплату праці" та іншими актами законодавства України.
Заробітна плата повинна виплачуватися працівникам регулярно в робочі дні у терміни, установлені в колективному договорі, але не рідше двох разів на місяць через проміжок часу, що не перевищує 16-ти календарних днів.
Реформування заробітної плати в Україні потребує комплексного підходу, спрямованого на забезпечення зростання доходів та платоспроможного попиту населення, упорядкування регулюючої функції мінімальної заробітної плати, поступовий перехід до погодинної оплати праці, подальше послаблення податкового навантаження на фонд оплати праці, ліквідацію невиправданої міжгалузевої та міжрегіональної диференціації в оплаті праці, посилення стимулюючої функції заробітної плати тощо.
Висновок
Організація оплати праці являє собою систему організаційно-правових засобів, спрямованих на встановлення змісту і порядку введення системи оплати праці, тарифної системи, нормування праці, відрядних розцінок, преміювання, інших заохочувальних, компенсаційних і гарантійних виплат, встановлення норм оплати праці при відхиленні від тарифних умов, форм і строків виплати заробітної плати, порядку обчислення середнього заробітку, індексації зарплати у зв'язку зі зміною індексу споживчих цін, компенсації зарплати у зв'язку з порушенням термінів її виплати.
Підприємства самостійно встановлюють фонди, системи і розміри оплати праці, а також інші види доходів, передбачені законодавством, при цьому підприємства мають право використати тарифні сітки і шкали співвідношення посадових окладів, які визначаються галузевими угодами, як орієнтири для диференціації оплати праці залежно від професії, кваліфікації працівників, складності та інших умов робіт (ст. 19 Закону України "Про підприємства в Україні").


Список використаної літератури
Василик О.Д. Державні фінанси України. - К.: Вища школа, 1997.
Василик О.Д. Теорія фінансів: Підручник. – К.: НІОС. – 2000.
Василик О.Д. Фінанси в економічній системі держави. // Фінанси України.-2000.-№1.
Опарін В.М. Фінанси.(загальна теорія) -К.: КНЕУ, 1999.
Опарін В.М. Фінансові ресурси: проблеми визначення та розміщення. // Вісник НБУ.-2000-№5.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Інше на тему: Заробітна плата у державному секторі

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок