Головна Головна -> Інше українською -> Фінанси -> Скачати інша робота: Національна система інститутів та інструментів регулювання міжнародних валютно-фінансових та кредитних відносин. Державне регулювання діяльності національного банку України.

Національна система інститутів та інструментів регулювання міжнародних валютно-фінансових та кредитних відносин. Державне регулювання діяльності національного банку України. / сторінка 4

Назва:
Національна система інститутів та інструментів регулювання міжнародних валютно-фінансових та кредитних відносин. Державне регулювання діяльності національного банку України.
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
15,39 KB
Завантажень:
405
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Ці бони, зі свого боку, відкривають для Банку можливості позичати гроші на будівництво доріг, шкіл, проведення реформ економічної політики у країнах, що розвиваються.
Існує детально продумана і строго контрольована система прий-няття рішення Банком про фінансування проекту. Для проходження проекту заявник повинен відповісти на три основні запитання:
1.Установчі питання. Одержувач позики мусить підтвердити, що він має організацію, менеджмент, персонал і про-думану політику для здійснення проекту. Якщо цього нема, то вказати, які зміни необхідні для виконання цих умов.
2. Економічні питання (чи перевищують вигоди реалізації проекту затрати; як проект впливатиме на сімейні доходи, забезпечення робочих місць місцевого персоналу; яка попередня оцінка рентабельності інвестицій).
3. Фінансові питання (чи є обґрунтованим фінансовий план отримання позики і чи адекватна запропонована система розрахунків).
Доповідь експертів Банку, котра сумує рекомендації щодо умов позики, формує основу для переговорів про отримання позики. На переговорах співробітники Світового банку й одержувач позики домовляються про необхідні для успішної реалізації проекту шляхом взаємних поступок заходи. Банк і одержувач позики розглядають всі розбіжності, які виникають у процесі підготовки й експертизи.
Після переговорів експертна доповідь (включаючи всі зміни, внесені під час переговорів), доповідь президента Банку та позикові документи передаються на розгляд Ради виконавчих директорів для затвердження.
Оскільки Банк надає позики під жорстким контролем, його співробітники спостерігають за реалізацією проекту десять тижнів на рік. Безпосередньо на .місці здійснення проекту вони виявляють проблеми та визначають шляхи їх вирішення. Спостереження є важливим інструментом Банку у наданні технічної допомоги. На відміну від комерційних банків, які просто затверджують позики та видають їх одержувачу, Світовий банк не розподіляє свої фонди без наявності свідчення того, що одержувач позики використовує кошти для досягнення узгоджених цілей. Правила вимагають засто-сування коштів тільки на придбання необхідних матеріалів.
На початку свого створення Світовий банк складався з однієї установи - Міжнародного банку реконструкції та розвитку. Потім він був доповнений трьома філіями. Міжнародна фінансова корпора-ція (МФК) була створена для сприяння зростанню приватного сек-тора в країнах, що розвиваються, шляхом надання консультацій та інвестицій без гарантії з боку держав. Міжнародна асоціація розвитку (МАР) має на меті забезпечення концесійної допомоги найбіднішим країнам світу. Міжнародне агентство гарантій інвестицій (МАГІ) було засноване для залучення іноземних інвестицій у країнах, що розвиваються, страхуючи їх у разі політичного ризику.
В Україні діє Інститут економічного розвитку Світового банку, який проводить курси та інші підготовчі програми з основ макро-, мікроекономіки, приватизації, фінансової та банківської систем, соціального захисту населення, обліку, управління проектами і т.д.
Багатостороннє агентство гарантій інвестицій поки що практично не забезпечило гарантій для інвестицій в Україні. Проте МАГІ впровадило електронне середовище в системі Інтернет для підтрим-ки інвестицій на ринки, що створюються заново. Ряд агентств, які підтримують інвестиції, пропонують мережу для маркетингу та кому-нікації для ув'язки приватних інвесторів, інвестиційних посередників та інших зацікавлених осіб.
Позики Світового банку в Україні мають змінну процентну ставку. Ставка переглядається кожних півроку. Вона включає затрати Світового банку на позики коштів своїм членам плюс 0,5% на покриття власних затрат Світового банку. Додатково береться плата за резервування для клієнта кредитної лінії.
Позики повертаються протягом 17 років, причому у перші п'ять років сплачується тільки процентна ставка та кошти за резервування клієнту кредитної лінії. Повернення основної суми починається з шостого року.
Діяльність міжнародних фінансових організацій набуває в Ук-раїні все більшого значення, зокрема у справі загального співробіт-ництва та надання державі допомоги у переході економіки на ринкові відносини.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Інше на тему: Національна система інститутів та інструментів регулювання міжнародних валютно-фінансових та кредитних відносин. Державне регулювання діяльності національного банку України.

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок