Головна Головна -> Інше українською -> Географія -> Ліси

Ліси

Назва:
Ліси
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
1,20 KB
Завантажень:
390
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Ліси покривають значну частину нашої планети. За даними ООН їх загальна площа становить 4,1млн. га. Або 28-30% поверхні суходолу і 8-10% всієї поверхні Землі.
На створення рослин природа затратила сотні тисяч років.
Україна належить до малолісних та лісодифіцитних країн Європи. Її лісовий фонд становить -10 млн. га. В тому числі вкритих лісом - 8,5 млн. га. Або 14,3% всієї площі України. Ліс відіграє важливу роль у сільському господарстві: дає різноманітну сировину (деревину, лікарські рослини, ягоди, гриби, ефіри та іншу продукцію). Деревина та коріння є сировиною для лісохімічної промисловості. В каніфольно-екстрактному виробництві використовують осмолення пнів, ядрову деревину зрілих пнів і коріння соснових дерев. Основним показником якості осмолювання являється вміст в ньому каніфолі.
Лісоматеріалами називаються матеріали з деревини, що зберігають природну, фізичну структуру та хімічний склад і отримані завдяки поперечному або поздовжньому поділу повалених дерев.
Лісоматеріали можуть бути круглі, якщо отримані поперечним діленням і колоті - отримані розколюванням деревини. Круглі та колоті лісоматеріали, крім дров а також технологічних трісок, належать до ділової деревини.
За якістю лісоматеріали поділяються на сорти: ДП. ПВ. 01.00.00.00.ПЗ.
Лісоматеріали першого сорту заготовляють з кожної частини стовбура для спеціальної високоякісної продукції (резонансні та автостійкі кряжі, лижні та заготовки тощо). Лісоматеріали першого сорту становлять приблизно 10% всього об'єму хвойної деревини і 12% листяної.
Лісоматеріали другого сорту ідуть на виготовлення найрізноманітнішої продукції - пиломатеріалів, заготовок, целюлози, деревної маси тощо.
Лісоматеріали третього сорту, як і матеріали другого сорту, використовують на виготовлення найрізноманітнішої продукції, але вимоги до матеріалу третього сорту значно жорсткіші, ніж вимоги до трьох попередніх сортів.

Завантажити цю роботу безкоштовноІнше на тему: Ліси

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок