Головна Головна -> Інше українською -> Література -> Переказ скорочено Пригоди Кроша (Анатолій Рибаков)

Переказ скорочено Пригоди Кроша (Анатолій Рибаков)

Назва:
Переказ скорочено Пригоди Кроша (Анатолій Рибаков)
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
3,48 KB
Завантажень:
327
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Короткий переказ твору Пригоди Кроша (Анатолій Рибаков)
Іван Семенович шкільний завгосп, який завжди викрадає шкільний вантажівка з господарських потребах.
Наталія Павлівна класний керівник.
В'ячеслав Петрович головний інженер, керівник практики.
Дмитро Олександрович бригадир слюсарів, схожий на іспанця.
Лагутін слюсар, неприємний тип, грубіян, тягав деталі і заганяв.
Зіна диспетчер, любила Лагутіна, ходила за ним по п'ятах.
Майка Катанське перша красуня в класі, на неї задивляється Лагутін.
Зуєв був колись водієм, але позбавили прав і перевели в гараж, якийсь апатичний.
Надя Флерова її подруга, завжди закохувалася в тих хлопців, яким подобалася Майка.
Сємєчкін і Макарова подружки, завжди ходять разом.
Ігор видає особистість класу, великий дипломат, знімався в епізодах фільмів, тому задирав ніс.
Вадим друг Ігоря, знаходиться під його впливом, може обміняти і дістати все що завгодно.
Шмаков Петро спокійним, йому все завжди однаково.
Полекутін однокласник з технічними здібностями.
Повість про те, як школярі 9 класу проходили літню практику на автобазі, яка шефствує над їх школою. У Кроша не було технічної нахилів, йому хотілося влаштуватися під час практики на машину, щоб поводити. Але разом з Шмаковим Петром потрапив в гараж. Спочатку їм нічого не довіряли, вони лише спостерігали. У гаражі робочі вважали Кроша маленьким, але після того, як він показав їм свої права, хоча і дитячі, це справило на всіх враження. Поступово хлопці втягнулися в роботу.
Ігор працював у конторі, ходив по цехах і заповнював бланки. Тримав себе так, як ніби він заступник головного інженера. Він любив тинятися серед старших, бути в центрі уваги.
На збори класу після тижня практики Ігор пропонує відновити списаний ГАЗ-51. Всі хлопці його підтримують. Крош пропонує, перш ніж братися за таку важку справу, подивитися в якому стані автомобіль. Його ніхто не слухає. Як завжди Ігор пропонує щось, а якщо не виходить винні всі, окрім нього.
Крош пропонує скласти дефектну відомість. У цей час у столі в Лагутіна знаходить підшипники, які той повинен був поставити на машину.Автомобіль вийшов з гаража зі старими деталями. Хлопчик не може повірити в те, що Лагутін так може вчинити з державою - продати підшипники, а гроші забрати собі. Крош для себе з'ясував, що Лагутін шахрай.
Крош, Шмаков, Вадим та Ігор живуть в одному дворі. Ігор не знайомив інших зі своїми дорослими друзями. Соромився. Вадима, як друга, це зачіпало.
На наступний день Вадим оголосив всім однокласникам, щоб ті збирали все, що може згодитися для їхнього автомобіля. Саме в цей час пропадають нові амортизатори. Крош здогадався, хто їх взяв - Лагутін. Відразу ж виявилися пропажі і на інших складах. Усі зниклі речі, крім амортизаторів, виявилися на складі, відведеному під машину школярів. Ігор став звинувачувати в цьому Вадима, хоча був винен сам - це він сказав Вадиму, що директор дозволив збирати речі по цехах. З цього моменту Вадим виходить з-під впливу Ігоря.Хлопці попросили пробачення. Школярам сказали шукати амортизатори.
Хлопцям порадили відреставрувати списаний автомобіль, який знаходиться в Липках, так як він у кращому стані. За ним поїхали Крош, Шмаков, Ігор і Вадим. На місці сталася аварія: хлопці перевернули цю машину. Крош, Шмаков і Вадим залишилися ночувати в автомобіль, так як їм було соромно повертатися в місто без нічого. А Ігор повернувся додому, нібито попередити рідних. Коли діти і машина опинилася в Москві, батьки підняли шум.Директор оголосив догану Зуєву. Крош хоче написати заяву, так як винні хлопці. Ігор відмовляє, та й Зуєву все одно.
Ігор каже Кроша, що ходять чутки ніби Зуєв взяв амортизатори. Хлопчик вирішує поговорити з Лагутіна. Слюсар перекручує слова школяра, і вже вся автобаза знає, що Крош думає, що Зуєв взяв амортизатори. На Кроша дивляться з докором.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2 
Інше на тему: Переказ скорочено Пригоди Кроша (Анатолій Рибаков)

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок