Головна Головна -> Інше українською -> Література -> Переказ скорочено Жабеня (Едгар По)

Переказ скорочено Жабеня (Едгар По)

Назва:
Переказ скорочено Жабеня (Едгар По)
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
1,06 KB
Завантажень:
472
Оцінка:
 
поточна оцінка 4.5


Скачати цю роботу безкоштовно
Короткий переказ твору Жабеня (Едгар По)
В одній державі жив король, який любив жартувати. Тому всі його сім міністрів були відомими жартівниками. Але був у короля і справжнійкарлик-блазень, якого всі називали Жабеня. Жабеняти разом з дівчиною Тріпеттой подарував королю один генерал. Одного разу король вирішив влаштувати маскарад і доручив жабенята придумати гостям костюми.Карлик успішно впорався з цим завданням. Проте король і його міністри хотіли, щоб Жабеня придумав для них щось особливе.
Бажаючи в черговий раз повеселитися, король змусив карлика випити келих вина. Не задовольнившись результатом, він наповнив і другий келих. У цей момент Тріпетта спробувала заступитися за свого друга, знаючи, що той не виносить вино. Але король лише відштовхнув дівчину і виплеснув вино їй в обличчя, розраховуючи цим розсмішити оточуючих. У відповідь він почув лише скрегіт зубів жабенята.
Карлик встиг відійти від дії вина і запропонував королю і його свиті вбратися «орангутангами». Намастивши дьогтем і обвалявши в пеньку тирана і міністрів, Жабеня обв'язав їх ланцюгом. У призначений час вісім скованих «орангутангів» увірвалися до зали і почали лякати гостей. У той час, коли вони опинилися в центрі зали прямо під люстрою, вони були підвішені карликом на ланцюгу, що звисає зі стелі. За допомогою факела Жабеня підпал кривдників і зі словами «я блазень - і це моя остання жарт» зник через люк у стелі. Ніхто більше не бачив жабеня і Тріпетту.

Завантажити цю роботу безкоштовноІнше на тему: Переказ скорочено Жабеня (Едгар По)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок