Головна Головна -> Інше українською -> Література -> Переказ скорочено Історія про Тань Ге (Цинь Чунь)

Переказ скорочено Історія про Тань Ге (Цинь Чунь)

Назва:
Переказ скорочено Історія про Тань Ге (Цинь Чунь)
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
1,67 KB
Завантажень:
100
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Короткий переказ твору Історія про Тань Ге (Цинь Чунь)
У вісім років Тань Ге осиротіла. Взявся виховувати її Чжан Вень, ремісник. Пожалів сироту. Краса дівчинки захопила управителька веселого закладу співачку Дін Ваньцін. Стала він ремісника обходити, обіцяти гроші. Дари засилала. Той і поступився.
У сльозах переселилася Тань Ге в веселий будинок. Але Дін Ваньцін ласкою її обплутала, так що страхи відступили. Дівчинка була не тільки гарна, але й розумна і талановита надзвичайно. Вміла до місця вірші сказати, дотепно строфу продовжити. Поглянути на неї з усієї округи з'їжджалися.
Якось навіть намісник удостоїв Тань Ге спільної прогулянки. Складали вірші. Дівчина підкорила князя. Почав розпитувати, вона все про себе розповіла, а потім наважилася з проханням звернутися, щоб намісник наказав її із стану співачок викреслити - дуже їй хотілося заміж вийти.Намісник великодушно погодився.
Тоді Тань Ге стала підшукувати собі чоловіка. Сподобався їй Чжан Чжен з чайного відомства.Зажили вони разом. Через два роки отримав Чжан нове призначення по службі. Розлучаючись, клявся подрузі у вірності. А вона тим часом була при надії.
Після від'їзду улюбленого жила Тань Ге самітницею. Навіть сусіди бачили її рідко. Написала Чжану про свою тугу. Той не повертається. Ще рік минув - знову написала. Вже й син підріс.
Чжан читав листи і засмутився. Але не міг піти проти волі старших родичів. Ще через рік вони змовилися йому якусь дівицю Сунь. Незабаром і весілля зіграли. Чжан горював, лив сльози, але написати Тань Ге так з духом і не зібрався. А вона, дізнавшись про його одруження, ще один лист написала: що хлопчик росте, що трудиться вона не покладаючи рук, що любить його як і раніше, але упокорюється перед долею.
Три роки минуло. Дружина Чжана занедужав і померла. Тут трапився гість, який їздив по справах на південь. Запитав його Чжан про Тань Ге, і той почав звеличувати її до небес, а якогось Чжана честі, як підступного спокусника. Засоромився Чжан, зізнався у всьому гостю, намагався виправдовуватися. Потім вирішив відправитися в те місто. Приїхав, а Тань Ге перед його носом двері зачинила. Почав Чжан каятися, про смерть дружини розповів та про свою вічну любов. Пом'якшилася Тань Ге. Тільки одна умова поставила: заслати сваху і весілля влаштувати. Чжан все виконав. До столиці повернулися разом, а через рік у них і другий син народився. До кінця днів прожили в злагоді. Трапляється ж таке!

Завантажити цю роботу безкоштовноІнше на тему: Переказ скорочено Історія про Тань Ге (Цинь Чунь)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок