Головна Головна -> Інше українською -> Література -> Переказ скорочено Ян Гуйфей (Ле Ши)

Переказ скорочено Ян Гуйфей (Ле Ши)

Назва:
Переказ скорочено Ян Гуйфей (Ле Ши)
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
1,17 KB
Завантажень:
23
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Короткий переказ твору Ян Гуйфей (Ле Ши)
Дівчинка на ім'я Ян рано осиротіла. Панує імператор Сюаньцзун вшанував її своєю прихильністю, звів у звання «Гуйфей» («дорогоцінної наложниці») і щедро обдарував. Дощ милостей пролився і на все сімейство Ян, сестра і брати придбали небувалу владу.
Поступово імператор перестав відвідувати інших палацових наложниць. Дні і ночі він проводив з Ян Гуйфей, догоджаючи її уявленнями майстерних танцюристів, музикантів, жонглерів, фокусників, канатоходців. Прихильність імператора міцніла, зростала і вплив сім'ї Ян, з ними вже ніхто не міг змагатися, подарункам не було числа.
Кілька разів імператор за різні провини намагався віддалити від себе Ян Гуйфей, але так сумував без неї, що відразу ж повертав її до палацу.
Безтурботно текли роки великої любові, поки один з імператорських полководців, Ань Лушань, не підняв заколот. Тут-то і з'ясувалося, як ненавидів народ сімейство Ян, порівнявшись по могутності І багатством з самим государем. У військах зріло невдоволення. Вірні імператору солдати спочатку розправилися з міністром з сім'ї Ян, убивши заразом і його сина та інших родичів. Потім від імператора зажадали і життя Ян Гуйфей. Тільки коли бунтівники побачили мертве тіло ненависної наложниці, вони втихомирилися.
Залишок днів імператор невтішно тужив за коханою. Всі в палаці нагадувало про неї. За його велінням даос-чарівник відправився у потойбічний світ, де зустрівся з Ян Гуйфей. Він пообіцяв їй швидке побачення з імператором. І справді, незабаром государ помер і в новому житті назавжди з'єднався з дорогоцінною подругою.

Завантажити цю роботу безкоштовноІнше на тему: Переказ скорочено Ян Гуйфей (Ле Ши)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок