Головна Головна -> Інше українською -> Література -> Переказ скорочено Орас (Жорж Санд)

Переказ скорочено Орас (Жорж Санд)

Назва:
Переказ скорочено Орас (Жорж Санд)
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
5,67 KB
Завантажень:
146
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Короткий переказ твору Орас (Жорж Санд)
Дія розгортається безпосередньо після встановлення Липневої монархії.
Дев'ятнадцятирічний Opac Дюмонт, син дрібного провінційного чиновника, отримавши звання бакалавра, приїжджає до Парижа. Батьки відмовляють собі у всьому, щоб забезпечити синові пристойну зміст і дати йому можливість вибитися в люди.
Opac вступає на юридичний факультет, швидко відчуває огиду до права, проте не збирається займатися іншою наукою, бо вважає, що лише професія адвоката є надійною сходинкою на шляху до слави.гарний, тримається витончено і невимушено, проте «не завжди в його одязі і манерах проявляється бездоганний смак». Один його знайомий стверджує, що той «позує навіть перед мухами». Характер Ораса - це суміш майстерно з'єднаних облуди й природності, так що неможливо розрізнити, де закінчується одне і починається інше.
Opac знайомиться з Теофілом, студентом-медиком, сином графа де Монд.Орас утішно дружба з молодим аристократом, тим більше що Теофіль часто позичає йому гроші. Однак він розчарований, що подруга Теофіля Ежені всього лише Гризетка. Ще більше дивується він дружбу Теофіля зі студентом-Буяном Жаном Ларавіньером, володарем «хрипкого голосу, зірваного в перші дні серпня 1830 співом« Марсельєзи », і з сином сільського шевця Полем Арсеном. Талановитий художник, Поль змушений залишити заняття живописом і піти працювати гарсоном в кафе, щоб прогодувати рідних, від чого Opac ще більше зневажає його.
Поль давно, з самого дитинства, таємно закоханий в прекрасну пані Пуассон, дружину господаря кафе, де часто збираються Теофіль і його друзі. Але пані Пуассон - насправді працівниця Березня, яка народилася в тому ж містечку, на тій же вулиці, що і Поль Арсен. Свого часу комівояжер Пуассон спокусив її, відвіз до Парижа, але не оженився на ній, що не заважає йому бути ревнивим і перетворювати життя Марти в пекло. Не витримавши, вона біжить від ненависного коханця, знаходить тимчасовий притулок у Теофіля та Ежені, а потім, оселившись в сусідній з ними квартирі, разом з Ежені відкриває швейну майстерню. Марта не підозрює, що Поль через Ежені таємно підтримує її грошима, щоб вона ні в чому не потребувала.
Opac вирішує стати письменником. У нього готові нариси декількох романів, поема, балада, водевіль і навіть політичний памфлет. Але письменництво - це теж праця, а працювати Opac як раз і не любить. Зломлений своїми невдачами, він цілими днями лежить на балконі Теофіля, покурюючи трубку і мріючи про велику любов.
Поступово Орас починає «знаходити принадність у суспільстві Марти» і одного разу освідчується їй у коханні. Дізнавшись про це, Ежені, турбуючись за подругу, пропонує Теофіль вивести Ораса у світ, «щоб відвернути його від любові або ж переконатися в її силі».
Теофіль призводить Ораса до графині де Шайи, старовинної приятельці свого батька, де той показує себе розумним і оригінальним співрозмовником, хоча і зайво п'янким і гучним. Невістка графині, віконтеса де Шайи справляє на Ораса незабутнє враження. Ось жінка, про кохання якої він завжди мріяв!Але коли Орас дізнається, що в Марту закоханий Арсен, пристрасть до Марти спалахує в ньому з новою силою. Але в той же час він «засоромився своєї любові», так як його суперник - син шевця. Березня у відчаї, тому що вона любить Ораса.
Ежені намагається довести Орас, що він не готовий до сімейного життя, проте Орас переконаний, що його почуття настільки жагучі і палкі, що життєві негаразди не зможуть перешкодити їх з Мартою щастя.
Терзаючись безпідставною ревнощами до Полю, Орас нищить Марту несправедливими докорами. Доводячи свою любов, Марта проводить з Орасіо ніч. Вийшовши від нього рано вранці, вона з подивом бачить чекати її Поля.Ні в чому її не дорікаючи, він проводжає її додому. Березень розуміє, що любов Поля чистіше і шляхетніше пристрасті Ораса. Але вона не може опиратися почуттю і вибирає Ораса.
Орас подобається панувати над своєю коханою. Він вимагає, щоб Марта прогнала Поля Арсена, який по старій дружбі іноді заходить провідати її.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Інше на тему: Переказ скорочено Орас (Жорж Санд)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок