Головна Головна -> Інше українською -> Література -> Переказ скорочено Кішка під дощем (Ернест Хемінгуей)

Переказ скорочено Кішка під дощем (Ернест Хемінгуей)

Назва:
Переказ скорочено Кішка під дощем (Ернест Хемінгуей)
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
1,15 KB
Завантажень:
249
Оцінка:
 
поточна оцінка 4.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Короткий переказ твору Кішка під дощем (Ернест Хемінгуей)
Дія відбувається в Італії, в приморському готелі.
Головні герої - американці, сімейна пара. Чоловіка звуть Джордж, ім'я його дружини автор не згадує. Чоловік лежить на ліжку в номері готелю і читає книгу. Американка стоїть біля вікна й дивиться в сад. Йде дощ. На вулиці, під самими вікнами їх кімнати, під зеленим столом, з якого капає вода, сховалася кішка. Вона намагається стиснутися в грудочку, щоб на неї не потрапляли краплі дощу.
Американці шкода кішку і вона хоче принести її в номер. Спустившись сходами, вона зауважує господаря готелю, який шанобливо кланяється.Господар готелю подобається американці. У його присутності вона відчуває себе "дуже значною».
Американка разом зі служницею виходять на вулицю, під дощ, але кішки вже немає. Американка повертається в номер. Джордж, на секунду відриваючись від книги, запитує, куди ж поділася кішка.
«Мені так хотілося її, - відповідає американка - Не знаю чому, але мені так хотілося цю бідну кицьку. Погано такій бідній киска під дощем ». Але чоловік не слухає, він знову заглибився у читання.
Дружина сідає перед дзеркалом і говорить, що хоче змінити зачіску, хоче їсти за своїм столом, хочеться мати свої ножі і виделки, хоче свою кішку, яка б сиділа на колінах і муркотала, коли її гладять.
Чоловік байдужий. «Замовкни. Візьми почитай книжку! »- Ось його відповідь на прохання дружини.
Стукають у двері. На порозі служниця міцно притискає до себе велику плямисту кішку, яка важко звішується у неї на руках. «Даруйте, - говорить вона - Господар готелю надсилає це сеньйорі».

Завантажити цю роботу безкоштовноІнше на тему: Переказ скорочено Кішка під дощем (Ернест Хемінгуей)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок