Головна Головна -> Інше українською -> Література -> Переказ скорочено Нічний потяг (Мартін Еміс)

Переказ скорочено Нічний потяг (Мартін Еміс)

Назва:
Переказ скорочено Нічний потяг (Мартін Еміс)
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
4,06 KB
Завантажень:
37
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.5

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Короткий переказ твору Нічний потяг (Мартін Еміс)
Оповідання ведеться від імені поліцейської Майк Хуліген. Книга поділена на три частини Віддача; Самогубство; Зображення. У кожній частині є окремі розділи. Вся книга - це розповідь Майк про одну справу, яка для неї виявилося «гірше нікуди».
Починається книга з того як Майк описує себе і роботу. М. Народилася в найбіднішому районі міста. Жила з батьками до 10 років. З  років її гвалтував батько. У свій десятий день народження вона знайшла сили відштовхнути його. Це почула її матір, після цього дівчинка залишилася під опікою у держави. Читачеві неважко здогадатися з якою моральною травмою доводиться жити Майк. Але при цьому вона весь час згадує, що батька продовжує любити незважаючи ні на що. Навчалася на факультеті кримінального права, але потім перевелася в Поліцейську академію. У поліції ким тільки не працювала. На момент оповідання служила в Центральному поліцейському управлінні у відділі конфіскацій. До цього вісім років працювала в забійній відділі (убивств). Довгий час моторошно пила, печінка майже зробила. Потім вдалося зав'язати (якщо хоч один раз нап'ється кінець печінки - відразу в морг). Зараз не бере ні краплі.Живе з здорованем Тоуб в квартирі, яку вони знімають за безцінь, так як квартира знаходиться поруч із залізницею і в районі чотирьох годин ранку під вікнами гримить нічний поїзд (перша згадка, інші два - далі). Майк звикла чекати нічного поїзда і потім лягати спати. Є ще така пісня - «Нічний потяг» - вона любить слухати касети, на яких різні виконання цієї пісні. В одній із глав Майк порівнює самогубство (а саме про його розкритті ця книга і розповідає) з нічним поїздом.«Самогубство - це нічний поїзд, стрімко підноситься в темряву. Можна дістатися туди і своїм ходом, але так набагато швидше. Треба лише купити квиток і увійти у вагон. Тільки це квиток в один кінець. Поїзд відвезе тебе в ніч, і там залишить. Адже це нічний поїзд ».
Одного разу Майк подзвонив Джонні Мак (Джон Макатіч), її колишній напарник і повідомив про самогубство Дженіфер Рокуелл - дочки полковника. Майк довелося поїхати і повідомить про те, що трапилося батьків дівчини. Це справа Майк зовсім не стосувалося, але вона знала Дженіфер з восьми років. А полковник колись привіз спилися Майк до себе додому і всією сім'єю за допомогою свого особистого лікаря (Хай Талкінгорн) виходив Майк. Тепер же, після самогубства, полковник, знавіснілий від горя, просить Майк розслідувати цю справу. Він упевнений, що це її чоловік - Трейдер Фолкнер - вчений, вбив її. Однак після виснажливого допиту Майк розуміє, що він цього не робив і це лише домисли полковника Тома Рокуелла. На цьому все здавалося б повинне закінчиться, але немає. Все-таки хоча поліцію цю справу вже не повинно хвилювати, залишаються загадки. Так видимих причин для самогубства у Дженіфер взагалі не було. Вона була незвичайною красунею, розумницею, спортсменкою (грала в теніс). Вона присвятила себе астрофізики, працювала в якомусь дослідному інституті. При цьому не була зарозумілою. Доля дала їй усе про що тільки можна помріяти. Вона була життєрадісна і весела, товариська і доброзичлива з усіма. Як потім з'ясується з чоловіком вони любили один одного до безтями, при цьому все було дуже романтично. У плані сексу все було просто OK '. Але на похороні до Майк знову пристала тепер вже мати Дженіфер - Меріам, сказавши, що за результатами обстеження Майк брав літій - сильне психотропний засіб.
Знову розслідування (зрозуміло, що приватне). З'ясовується, що:
За тиждень до самогубства Дженіфер повинна була представити якусь величезну роботу в інститут. Але коли цю роботу перевірив її начальник, виявилося, що всі цифри в ній взяті зі стелі і тепер інститут поставлений у дуже незручне становище. Однак, відчитати за це він її не встиг: вона померла.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2 
Інше на тему: Переказ скорочено Нічний потяг (Мартін Еміс)

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок