Головна Головна -> Інше українською -> Література -> Переказ скорочено Професія місіс Уоррен (Бернард Шоу)

Переказ скорочено Професія місіс Уоррен (Бернард Шоу)

Назва:
Переказ скорочено Професія місіс Уоррен (Бернард Шоу)
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
7,63 KB
Завантажень:
378
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
Короткий переказ твору Професія місіс Уоррен (Бернард Шоу)
Дійові особи
Місіс Уоррен власниця публічних будинків, років сорока п'яти.
Міс Віві Уоррен її дочка двадцяти двох років.
Містер Прийшовши архітектор, один місіс Уоррен, п'ятдесят років.
Сер Джордж Крофтс компаньйон місіс Уоррен, баронет, сорок сім років.
Семюель Гарднер пастор англіканської церкви, за п'ятдесят років.
Френк Гарднер його син, двадцять років.
Дія перша
Віві Уоррен двадцять два роки. Вона жива, рішуча, упевнена в собі, холоднокровна. Зросла далеко від матері, все життя жила то в Брюсселі, то у Відні і жодного разу не дозволила дочці приїхати до неї, Віві ніколи ні в чому не знала недоліку: місіс Уоррен ніколи не скупилася в коштах на утримання та освіта дочки. І тепер, отримавши освіту в Кембриджі, Віві не забиває собі голову романтичними бреднями, як більшість дівчат її віку. Стихія Віві розрахунки - для інженерів, електриків, страхових товариств. Відправлена матір'ю на півтора місяці до Лондона для відвідування музеїв і театрів, вона вважала за краще весь час провести в конторі у Оноре Фрейзер на Ченсері-лейн, допомагаючи з розрахунками і веденням справ. Її головна чеснота - практичність, вона «любить працювати, любить отримувати гроші за свою роботу. А коли втомиться, любить «зручне крісло, гарну сигару, стаканчик віскі і детективний роман з цікавою інтригою».
І тепер, повернувшись в котедж місіс Уоррен у Сурреї для зустрічі з матір'ю, вона не втрачає часу дарма: «Я приїхала сюди, щоб на волі позайматися правом, а не відпочивати, як уявляє моя матуся. Терпіти не можу відпочивати. "- Говорить Віві старовинному другу матері, містеру Прийшовши, приїхав провідати їх обох в Сурреї. Вже після короткої розмови з Віві Прийшовши розуміє, що дівчина далека від ідеалу, який бачиться її матері, однак воліє не ділитися своїми побоюваннями з дівчиною.
Нарешті з'являється місіс Уоррен - видна, крикливо одягнена жінка років сорока п'яти, вульгарна, «порядком розпещена і владна ... але, загалом, вельми представницька і добродушна стара шахрайка ". Разом з місіс Уоррен приїжджає її компаньйон, Джордж Крофтс, високий потужний чоловік років п'ятдесяти, який представляє собою «чудове поєднання самих низькопробних різновидів ділка, спортсмена і світської людини». З першого ж знайомства він, начувшись про успіхи Віві, підпадає під її чарівність, усвідомлюючи при цьому всю неординарність її характеру. Прийшовши попереджає місіс Уоррен, що Віві вже явно не маленька дівчинка, і ставитися до неї слід з усім можливим повагою. Однак та занадто впевнена в собі, щоб почути його порад.
У приватній бесіді Крофтс визнається Прийшовши, що його дивним чином тягне до Віві. Крім того, йому хочеться знати, хто батько дівчини, і він настійно випитує у Прийшовши, не згадувала чи місіс Уоррен чиєсь ім'я. Зрештою, він і сам міг бути батьком, проте, зізнається він Прийшовши, місіс Уоррен, твердо вирішила не ділити ні з ким свою дочку, і всі його розпитування до цих пір залишалися безплідними. Розмова переривається: місіс Уоррен кличе всіх до хати пити чай.
Серед запрошених виявляється також Френк Гарднер, молодий чоловік приємної зовнішності, син місцевого пастора. З перших же його захоплених слів стає очевидним, що він небайдужий до Віві, більше того, він упевнений, що вона відповідає йому взаємністю. Він веселий і безтурботний.Зверхньо ставлячись до свого батька, «Папі Римському», пастору Семюелю Гарднера. Він всіляко кепкує з батьком, не соромлячись присутніх.
Пастору років за п'ятдесят, це «претензійний, галасливий, докучливий людина», не здатний викликати до себе повагу ні в ролі голови сімейства, ні в ролі духовної особи. Преподобний Гарднер, навпаки, не в захваті від Віві: з моменту свого приїзду вона жодного разу не відвідала церкву. Син урезонювати батька, цитуючи йому його ж слова про те, що синові, за відсутності розуму і грошей, слід було б скористатися своєю красою і одружитися на який-небудь особі, у якої в достатку і того, й іншого.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 Інше на тему: Переказ скорочено Професія місіс Уоррен (Бернард Шоу)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок