Головна Головна -> Інше українською -> Література -> Переказ скорочено Євген Дудар Червона Шапочка

Переказ скорочено Євген Дудар Червона Шапочка

Назва:
Переказ скорочено Євген Дудар Червона Шапочка
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
1,67 KB
Завантажень:
323
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Євген Дудар
Червона Шапочка
Жила собі в одному селі гарненька дівчина Червона Шапочка. Носила вичовгані джинси й розписаний незрозумілими гаслами балахон. На голові була червона шапочка — подарунок бабусі на шістнадцятиріччя. Тому так її і звали.
Якось мама дала Червоній Шапочці пиріг, вина й звеліла віднести бабусі.
Відійшла дівчина подалі, сіла під кущ, випила вино, з'їла пиріг, дістала з потайної кишені цигарку і запалила... Смалить собі та й наспівує:
Ах, зта красная рябина...
Аж тут з-за кущів Вовк — страшенний, здоровенний і як гаркне: «Ага, попалася, Червона Шапочко! Зараз тебе з'їм!»
Червона Шапочка озирнулась, швиркнула через напомаджену губу, дихнула на Вовка перегаром, що той ледь не очманів. А тоді схопила його за вуха, скочила на нього верхи і звеліла їхати.
Аж уранці під'їхала до бабусиної хати. Кинула: «Чао предкам!» тоді попередила, що коли маман питатиме, де вона була, то щоб бабуся сказала, що в неї.—
Дай щось пошамати! — сказала Червона Шапочка.
Бабуся відмовила, що нічого немає, бо вона хворіла. Тоді дівчина кинула: «Ну тоді гони бабки. Пошлю Вовка, зараз принесе!» Бабуся тремтячими руками розв'язала вузлика й подала Червоній Шапочці свою пенсію, говорячи, що більше немає.
— Тоді я тебе з'їм! — налякала Червона Шапочка.
А повз хату в цей час проходив мисливець. Побачив загнаного Вовка, почув схлипування бабусі й ускочив у світлицю:
— Хто тут бабусю ображає?
Червона Шапочка криво посміхнулася й сказала, щоб не втручався у родинні справи, бо напише скаргу, що він убив Вовка, обікрав бабушенцію і приставав до неї...
Мисливець, хоч і був сміливий, а тут затрусився. Згадав дружину, дочок, та й позадкував до виходу.
Що далі було — ніхто не знає. Тільки під полудень з хати вийшла Червона Шапочка з вузликом на спині. І зникла в лісі, десь там блукає й досі. Хто побачить — сповістіть хоч її маму, бо побивається за своїм чадом неповнолітнім.
Гуморески Є. Дударя торкаються актуальних проблем з різних сфер життя: учених дискусій навколо надуманих наукових питань, бюрократії та неповаги до старших, що стала популярною серед молоді. Викриваючи суспільні недоліки, автор вказує й на міру провини кожного з нас в їх існуванні. Адже підтримуючи паперову волокиту, ми самі сприяємо її зростанню. Старше ж покоління, скаржачись на молодь, часто забуває про ті помилки у вихованні, яких припустилося, плекаючи нащадків.

Завантажити цю роботу безкоштовноІнше на тему: Переказ скорочено Євген Дудар Червона Шапочка

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок