Головна Головна -> Інше українською -> Література -> Переказ скорочено Подорож на Захід (У Чен'ень)

Переказ скорочено Подорож на Захід (У Чен'ень)

Назва:
Переказ скорочено Подорож на Захід (У Чен'ень)
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
9,32 KB
Завантажень:
495
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
Короткий переказ твору Подорож на Захід (У Чен'ень)
Сюаньцзан змалку був присвячений в ченці, і володіло їм єдине бажання: осягнути велике вчення Будди. Всемилостивий богиня Гуаньінь давно по велінню Будди шукала людину, яка могла б з'їздити за священними книгами і привезти їх в Китай. Такою людиною і виявився доброчесний Танський чернець Сюаньцзан, що відправився з волі богині і з дозволу імператора на Захід, в далеку Індію.
По дорозі зустрів чернець мавпу Сунь Укун. П'ятсот років тому той учинив дебош у Небесному палаці, і єдиним способом позбутися від покарання було для нього паломництво за священними книгами і допомогу Сюаньцзану на його важкому шляху.
Багато перешкод зустрічалося подорожнім. Одного разу зіткнулися вони з жахливим перевертнем, суцільно вкритим чорною щетиною, зі свинячим рилом і величезними вухами. Між Сунь Укун і перевертнем назрівала бійка, але, дізнавшись про мету паломництва, той присмирнів і викликався супроводжувати мандрівників. Сюаньцзан дав йому ім'я Чжу Бацзи.
Танський чернець і його учні, долаючи підступи злих сил, рухалися на Захід, поки шлях їм не перегородила річка текучих пісків. Ледве паломники наблизилися, як річка завирувало і з води вискочило чудовисько, потворне і люте на вигляд. Мавпа та борів вступили з ним у битву, але ніяк не могли здолати. Довелося просити допомоги у самої богині Гуаньінь. Коли подорожні за намовою богині назвали перевертня його чернечим ім'ям, він негайно присмирнів і викликався супроводжувати їх до Індії. Нарекли його Шасеном.
Дні і ночі йшли прочани майже без перепочинку. Багато страшних бісівських підступів доводилося їм уникати. Одного разу шлях їм перегородила височенна гора, житло лютих чудовиськ, які пожирали подорожніх. Сунь Укун відправився на розвідку і дізнався: у Лотосової печері живуть два повелителя демонів, виловлюють за допомогою таємних знаків мандрівних ченців.
Тим часом і демони-перевертні не дрімали. Вони дізналися про наших подорожніх і навіть запаслися їх зображеннями, щоб випадком не з'їсти кого іншого. Першим наткнулися вони на Чжу Бацзи. Зав'язався жорстокий бій.Разів двадцять схоплювалися супротивники, але жоден не здолав. Чжу бився не на життя, а на смерть. Перевертень клікнув підмогу. Демони навалилися всім скопом і відтягли кабана в печеру.
Але демонів більше цікавив Танський чернець. Рушили вони на пошуки та зіткнулися з Сунь Укун. Той виглядав настільки грізно, що демони перелякалися і вирішили діяти хитрістю. Один з них обернувся мандрівним даоським ченцем і став кликати на допомогу. Сюаньцзан попався на вудку.Дізнавшись, що даос пошкодив ногу, він наказав Сунь Укун посадити його на плечі і доставити в монастир.
Мавпа розгадала демонські хитрість, але перевертень миттю вимовив заклинання, і три важезні гори придавили Суня до землі, Демон тим часом вхопив ченця. Шасен кинувся на виручку. Закипіла битва. Тут і Шасен попався в лапи перевертня, який отволоки свою здобич у печеру.Залишалося зловити мавпу.
Але Сунь Укун зумів тим часом звільнитися від придавив його гір і прийняв вигляд безсмертного даоса. Розшукували його демонам він сказав, що сам розшукує злісну мавпу. Він так заморочив їм голови своїми трюками, що вони добровільно віддали йому чарівну гарбуз, з чиєю допомогою його ж і збиралися зловити. Боячись покарання, демони повернулися до печери, а Сунь, перетворившись на муху, пішов за ними і вивідав усе їхні секрети.
Виявилося, що головний талісман - золотий шнур - зберігається у старої чаклунки, матері одного з демонів. За ним негайно спорядили гінців. Тільки Сунь Укун всіх перехитрив: гінців прикінчив, розправився з чаклункою, а потім, прийнявши її вигляд, проник у печеру до демонів.
Доки уявна чаклунка розмовляла з господарями печери, перевертні пронюхали про обман. Демон на ім'я Серебрянорогій убрався в зброю і вступив з Сунь Укун в бій. У мавпи був золотий шнур, викрадений у чаклунки, але вона не знала таємного закляття, веденого демону.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 Інше на тему: Переказ скорочено Подорож на Захід (У Чен'ень)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок