Головна Головна -> Інше українською -> Література -> Переказ скорочено Місто Ен (Леонід Добичін)

Переказ скорочено Місто Ен (Леонід Добичін)

Назва:
Переказ скорочено Місто Ен (Леонід Добичін)
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
3,61 KB
Завантажень:
401
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Короткий переказ твору Місто Ен (Леонід Добичін)
Я йду на престольне свято в тюремну церква разом з маман і Олександрою Львівною Лей. Тут ми зустрічаємо «мадмазель» Горшкову та її маленьких учениць.
Читаю про місто Ен, про Чичикова і Манілова. Йдемо з нянькою Цецилій гуляти, вона веде мене в костел. На вулиці зустрічаємо «страшного хлопчика», який корчить нам пику. Я дуже лякаюся.
Мрію поїхати в місто Ен і дружити там з синами Манілова. Маман зустрічає Новий рік у Бєлугіна. Там вона знайомиться з інженершей Карманова, у якої син Серж. Тепер я мрію про дружбу з Сержем. Йдемо з нянькою дивитися на парад.
Карманова і Серж приходять в гості. І Серж виявляється тим самим «страшним хлопчиком» (щоправда, не визнається, що це був він). Я залишаюся в сумніві. Наша сім'я переселяється в квартиру Бєлугіна, яких перевели до Митаву. Карманова живуть у тому ж будинку. Настає Великдень, приїжджають з привітаннями гості, серед них - Кондратьеви.
Влітку Кондратьеви їдуть до табору. (Глава сім'ї - військовий лікар.) Ми провідуємо їх. Я спілкуюся з їхнім сином, Андрієм. Інженерша Карманова, її дочка Софі і Серж їдуть на літо в Самоквасова. Ми проводжаємо їх на вокзал. Літо проводимо в селі на Курляндском березі.
Повернувшись у місто, ми зустрічаємося з Карманова, Кондратьєва, Олександрою Львівною Лей. Дізнаємося, що Софі вийшла заміж.
Восени помирає батько, заразившись на розтині. Тепер квартира велика для нас, і ми переїжджаємо на нову.
Маман влаштовується на телеграф ученицею. А я готуюся до підготовчого класу, навчаючись у «мадмазель» Горшкової. Горшкова часто потискує мені руку «під прикриттям столу».
Я помічаю, що зустрічі з гімназистом Васею Стріжкіним - прикмета удачі. І перед вступним іспитом як раз його зустрічаю.
Дізнаємося, що у Софі народився хлопчик. В гостях у Карманова я знайомлюся зі своєю ровесницею, Тусенькой Сіу.
Ми з маман їдемо на виставку, потім дивимося «живу фотографію». На ранок я отримую записку від Стефанії Грікюпель: вона хоче зі мною познайомитися. Маман дізнається про моє знайомство з цією дівчинкою і забороняє подальші зустрічі.
В училищі у мене негаразди з арифметикою. Триває дружба з Сержем Карманова. Тусенька Сіу, виявляється, думала, що моє прізвище «Ять», як у телеграфіста в книзі «Чехов». Софі їде в Лібава, куди перевели її чоловіка. Олександра Львівна у формі «сестри» вирушає на Далекий Схід, бо йде війна з Японією.
Літо Карманова проводять у Шавскіх дрожки, ми їдемо до них у гості. Восени я починаю займатися німецькою мовою. Мене на годину саджають у карцер за те, що я не помітив на вулиці вчителя чистописання. Я думаю про помсту.
Ми переїжджаємо на нову квартиру. Влітку їдемо до Вітебська до дами, яка гостювала у нас під час похорону батька. Повернувшись у місто, вчуся у Горшкової французької мови. Дізнаюся про мир з Японією.
Під час занять недалеко від училища вибухає бомба. Заняття скасовуються. На вулицях відбуваються зіткнення бунтівників з поліцією. Ми то вчимося, то ні.
З Далекого Сходу повертається Кондратьєв та Олександра Львівна Лей, яка присвятила себе догляду за контуженим після поранення в голову доктором Вагелем.
Інженера Карманова хтось вбиває на вулиці. Серж дає клятву помститися за батька. Інженерша з Сержем назавжди їдуть до Москви. Влітку ми приїжджаємо в Шавскіе дрожки до Бєлугіна, знайомимося з сестрою Бєлугіна, Ольгою Кусковий. Помирає вчитель чистописання. Я ходжу гуляти з Андрієм Кондратьєвим. Він мені не дуже подобається і не може замінити Сержа. Олександра Львівна виходить заміж за доктора Вагеля. А я все думаю про Тусеньке. Хоча краще називати її Наталі.
Я отримую запрошення провести літо з Карманова. Ми з Сержем їдемо в Шавскіе дрожки, звідки через Севастополь - до Євпаторії. Помирає доктор Вагель, чоловік Олександри Львівни. Відкривається електричний театр. Олександра Львівна виграє в лотерею двісті тисяч - квиток належить її покійному чоловікові. На Великдень дізнаємося, що померла дама з Вітебська.
Літо. Їдемо дивитися будинок, який купила Олександра Львівна у містечку Свента Гура.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Інше на тему: Переказ скорочено Місто Ен (Леонід Добичін)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок