Головна Головна -> Інше українською -> Література -> Переказ скорочено Вбито під Москвою (Костянтин Воробйов)

Переказ скорочено Вбито під Москвою (Костянтин Воробйов)

Назва:
Переказ скорочено Вбито під Москвою (Костянтин Воробйов)
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
1,52 KB
Завантажень:
474
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Короткий переказ твору Вбито під Москвою (Костянтин Воробйов)
Рота кремлівських курсантів йде на фронт. Дія відбувається в листопаді 1941 р.; фронт наближається до Москви. По дорозі курсанти зустрічають спецзагін військ НКВС; коли рота приходить у підпорядкування піхотного полку з московських ополченців, з'ясовується, що кулеметів немає: у курсантів залишаються тільки самозарядні гвинтівки, гранати і пляшки з бензином. Потрібно рити окопи, і взвод лейтенанта Олексія Ястребова швидко виконав завдання.З'являються німецькі літаки, але поки не бомблять. До позиції взводу підходять вийшли з оточення бійці, серед яких - генерал-майор, командир дивізії. З'ясовується, що прорваний фронт і сусідня село зайнята німцями.
Починається обстріл, вбито шестеро курсантів і політрук. Капітан Рюмін, командир роти, отримує наказ відступити, але поки він посилав зв'язкового в штаб полку, рота опинилася оточена німцями. Капітан вирішує йти в наступ. Рота оточує зайняте німцями село і раптовим ударом займає його. Олексій у першому близькому бою відчуває страх і відразу - йому доводиться вбити німця.
Бійці підходять до лісу - але тут починається літаковий наліт, бомбардування, а за літаками в ліс входять танки і піхота німців. Впавши на землю, у воронку, Олексій опиняється поряд з курсантом з третього взводу, який, як розуміє лейтенант, «боягуз і зрадник», - адже йде бій і інші гинуть. Але курсант несамовито шепоче Олексію: «Ми нічого не зможемо ... Нам треба залишитися живими ... Ми їх потім усіх, як вчора вночі ...» Він просить лейтенанта застрелити його, щоб не потрапити в полон до німців. Після бою вони вдвох йдуть з лісу і виходять на те місце, де їм раніше зустрівся загін НКВС. Там вони зустрічають капітана Рюміна та ще трьох бійців, залишаються ночувати у скиртах сіна. На ранок Олексій і капітан бачать у небі бій радянських винищувачів з німецькими «мессершмiтта-»; наші «стрибки, які гинуть. Капітан Рюмін стріляється, і Олексій разом з курсантами риють йому могилу. Тут з'являються два німецьких танки - один з них іде на Олексія, той кидає в танк пляшку з бензином, падає на дно могили, - виявляється, йому вдається підбити танк. Курсанти, заховані в скиртах, загинули; Олексій вибирається назовні і йде на схід.

Завантажити цю роботу безкоштовноІнше на тему: Переказ скорочено Вбито під Москвою (Костянтин Воробйов)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок