Головна Головна -> Інше українською -> Література -> Переказ скорочено Атала, або Любов двох дикунів у пустелі (Франсуа Рене де Шатобріан)

Переказ скорочено Атала, або Любов двох дикунів у пустелі (Франсуа Рене де Шатобріан)

Назва:
Переказ скорочено Атала, або Любов двох дикунів у пустелі (Франсуа Рене де Шатобріан)
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
1,01 KB
Завантажень:
76
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Короткий переказ твору твору Атала, або Любов двох дикунів у пустелі (Франсуа Рене де Шатобріан)
Атала вважається дочкою вождя племені мускогульгов, але справжній батько її - іспанець-християнин Філіп Лопес. Християнкою була й мати Атал, похрестили доньку та виховала її у християнській вірі. При народженні А. мати її дала обітницю, що дівчина збереже цнотливість і присвятить усе своє життя цариці небесної. Перед смертю матері А. на її прохання присягнулася їй, що не порушить обітниці. Між тим О. зустріла Шактаса і полюбила його так сильно, що, щоб уникнути спокуси і не стати клятвопреступніцей, приймає отруту. Як з'ясовується після зустрічі закоханих з доброчесним священиком отцем Обрі, християнська релігія не вимагає марних жертв: дівчину можна було звільнити від обітниці, варто було тільки випросити на те дозволу у єпископа. Однак А. проявила самочинство і позбавила себе і Шактаса можливості насолодитися щастям подружжя. Зображуючи одяг А., її звички і лад мови, Шатобріан віддає щедру данину північноамериканської екзотики і «місцевим колоритом», але психологія А. видає в ній істота, не чуже європейської цивілізації; автор наділяє її меланхолійної чутливістю, характерною для героїнь сентиментальних повістей останньої третини XVIII ст.

Завантажити цю роботу безкоштовноІнше на тему: Переказ скорочено Атала, або Любов двох дикунів у пустелі (Франсуа Рене де Шатобріан)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок