Головна Головна -> Інше українською -> Література -> Переказ скорочено Сьомий хрест (Ганна Зегерс)

Переказ скорочено Сьомий хрест (Ганна Зегерс)

Назва:
Переказ скорочено Сьомий хрест (Ганна Зегерс)
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
4,70 KB
Завантажень:
261
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Короткий переказ твору Сьомий хрест (Ганна Зегерс)
Німецьких антифашистів - мертвим і живим - присвячується ця книга.
Дія відбувається в Німеччині в декількох селах навколо концентраційного табору Вестгофен.
Глава перша
Розповідь веде один з ув'язнених, але незрозуміло, хто, тому що він весь час говорить «ми».Близько барака номер три були спиляні під людський зріст надзвичайні дерева - сім платанів. До них прибили дошки, вони здавались звіддаля сім'ю хрестами. У бараках дуже брудно і сиро.Почався дощ.
I
Франц Марнет - працівник хім. заводу їде на роботу на велосипеді. У нього гарний настрій.Проїжджає повз пастуха Ернста.
II
Франц любив на роботу їздити один і трохи був роздратований тим, що йому доведеться їхати разом з Антоном Грейнер, з яким він зустрівся по дорозі. Антон заговорив з Францем. Грейнеру здалося, що вранці щось сталося - він привів у доказ дивна поведінка військових. Спочатку Франц не зрозумів і думав, що це маячня. Але потім він раптом сам відчув у повітрі, що щось трапилося.
У їдальні від Антона, що з табору втекли кілька чоловік, кажуть, більшість вже схопили.
III
Георг Гейслер лежав у трясовині. Втеча виявлено. Всюди бігають військові, виє сирена. Дуже густий туман. Одного втікача зловили - Бейтлера.
IV
Фаренберг - комендант табору - у своєму кабінеті думає, що це сон. Всі відповідні подібного події (побіжу) заходи вже були зроблені, накази віддані.Залишалося тільки чекати, поки зловлять втікачів. Коли притягли побитого Бейтлера, слідчі Оверкамп і Фішер увійшли у ворота табору. Оверкамп наказав негайно викликати лікаря і був злий на те, що втікача зараз навіть допитати буде неможливо, настільки сильно його побили.
V
Георг всі повз. В голові у нього завжди вимальовувався образ Валлау, який як би подумки давав йому поради, що робити і щоб він не здавався і не піддавалися паніці і страху.
Коли він вийшов на дорогу, він зустрів старого на прізвисько Грибок, бабусю, «на прізвисько Корзиночка» та її онуку. З ними він дійшов до села. Раптом різко з'явився мотоцикл. Георг перестрибнув через стіну, з набитими зверху битим склом. Його не помітили, але його рука була вся в крові і страшенно боліла. То була стіна сільськогосподарського училища. Поруч був сарай, в якому Георг одягнувся в чиюсь коричневу вельветові куртку з блискавкою, взуття і брюки. Взяв машинну частина, що лежала біля дверей, і пішов з нею на вулицю «адже така ноша вказує на визначеність шляху і узаконює несучого». Коли його зупинив патруль, він показав ярличок фірми з деталі від машини, і його відпустили. Він дійшов до села Бухенау. Раптом село оточили. Георг сховався в найближчому дворі за дровами.
Фріц Гельвіг - учень с / г школи, садівник - виявив у сараї пропажу куртки, на яку він довго збирав і повідомив у поліцію.
VI
У дворі жінки знімали білизну з мотузок. Георг все ще ховався за дровами. У двір прийшли обшукувати, але в сусідньому будинку знайшли іншого втікача. Це був Пельцера. Георг дізнався про це, тому що про спійманого сказали, що він в окулярах. А тільки Пельцера носив окуляри. Всі в селі вирішили, що більше небезпеки немає і більше втікачів немає. Пельцера доставили в табір і почали допитувати. Йому сказали, що Георг Гейслер вже спійманий і дав свідчення.
VII
Георг лежав у полі і думав про те, що йому неодмінно треба потрапити до Ленні. Це дівчина, з якою він познайомився за 21 день до арешту. Він знову думає, що б порадив йому Валлау. Один шофер підкинув його. Вони їхали, і їх зупинили на посту. Військовий довго розглядав Георга, тому що він підходив за описом, який розіслали по всіх постах (куртка коричнева, вельветова), але відпустив машину. Через деякий час водій мовчки висадив Георга по середині дороги і поїхав.Георг дотопал до найближчого міста і зайшов до собору.
VIII
Франц і Георг познайомилися дуже давно і спочатку не полюбили один одного, а потім вони подружилися і довго жили разом, поки Георг не відбив у Франца дівчину Еллі.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Інше на тему: Переказ скорочено Сьомий хрест (Ганна Зегерс)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок