Головна Головна -> Інше українською -> Література -> Переказ скорочено На маяк (Вірджинія Вулф)

Переказ скорочено На маяк (Вірджинія Вулф)

Назва:
Переказ скорочено На маяк (Вірджинія Вулф)
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
1,88 KB
Завантажень:
360
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Короткий переказ твору На маяк (Вірджинія Вулф)
Сім'я Ремзі: батько - містер Ремзі, мати - місіс Ремзі (50 років, але ще досить приваблива), діти - Ненсі, Джеймс, Кем, Пру, Роза, Ендрю, Джеспер, Роджер. Живуть на острові Скай. Вдалині видно маяк. Спочатку в оповіданні присутній дуже багато думок матері, вона дає оцінку всього, що відбувається. Події показані з її точки зору. Діти дуже сильно хочуть поїхати на маяк, протягом всієї книги просяться туди з'їздити, мати їх надихає, кажучи, що завтра буде гарна погода, і вони поїдуть, але батько вічно розчаровує, стверджуючи, що погода буде погана. Тому діти озлоблені на батька, а Джеймсу навіть хочеться його вбити.
Чарльз Тенслі, з бідної сім'ї, приїхав до них погостювати. Діти дали йому прізвисько «Атеїст», вони його не злюбили. Мінта Дойл і Пол Рейлі - друзі родини. У середині книги одружуються, але подружнє життя у них не склалося. Серпень Кармайкл - старий поет. Приймає опіум. Кожен рік приїжджає до них. Лілі Бріско - художниця Уільям Бенкс - квартирував разом з ЛБ, намагався залицятися за нею, хоча годився їй у батьки. Всі були впевнені, що вони одружаться. Але цього не сталося.
Як-то раз Ненсі, Мінта і Пол пішли прогулятися і обіцяли прийти до вечері, але Мінта втратила бабусину брошку, а в цей час почався приплив, і їм довелося повернутися додому. Пол вирішив, що він встане ні світ ні зоря, щоб знайти цю брошку, але Мінт нічого не скаже. Місіс Ремзі була незадоволена їх запізненням.
З'являються думки Пру і Лілі, а під кінець Лілі стає головною героїнею. Проходить час. Війна. Мати раптово помирає вночі. Пру, видана заміж, вмирає від перших пологів. Ендрю гине у Франції від вибуху гранати. А. Кармайкл випустив збірку віршів, який мав несподіваний успіх.
Будинок був кинутий, сад заріс. Як-то раз батько, Кем і Джеймс все-таки вирушили на маяк. Батько витягнув дітей рано вранці з ліжка, щоб здійснити їх дитячу мрію. Але діти зовсім не раді. Маяк більше не приваблює їх так, як раніше. Вони ненавидять батька за те, що він завжди робить все так, як хочеться йому. Вони вирішили влаштувати змову проти тиранства батька і мовчазно переглядаються, коли той зробить або скаже що-небудь підтверджує їхню теорію: містер Ремзі - нестерпний егоїст, зневажає чужу гідність.
Лілі згадує місіс Ремзі: «деякі її просто не виносили, вважали занадто різкою, самовпевненою. Навіть її краса кой-кого дратувала. Одноманітна, говорили, завжди однакова. І з чоловіком поставити себе не вміла і скритна занадто »Проте, коли вони вже під'їжджали до маяка, батько раптово похвалив Джеймса за те, що той добре правил човном, чого Джеймс зовсім не очікував. Діти були приємно вражені. Приїхавши на маяк, вони висадилися на берег і вивантажили згортки для доглядачів маяка.

Завантажити цю роботу безкоштовноІнше на тему: Переказ скорочено На маяк (Вірджинія Вулф)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок