Головна Головна -> Інше українською -> Література -> Переказ скорочено Клякса (Микола Носов)

Переказ скорочено Клякса (Микола Носов)

Назва:
Переказ скорочено Клякса (Микола Носов)
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
0,91 KB
Завантажень:
64
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Короткий переказ твору Клякса (Микола Носов)
Хлопчик Федько Рибкін любив смішити увесь клас, це було навіть звичкою.Один раз він побився з Грицем Копєйкін через флакончика туші. І ненароком одна крапля потрапила на лоб Феде. Він спочатку розсердився, але коли побачив, що всі хлопці сміються вирішив, що ця пляма на чолі навіть на краще.
Почався урок, а Федя спеціально ще більше намазався тушшю. Хлопці заходилися від сміху. Коли вчителька помітила, що Федя зробив, то сказала йому, що туш хімічна, отруйна і від неї будуть пухирі і виразки. Федько злякався і весь урок тер обличчя то промокашкою, то хусткою, але нічого не допомагало. Він злякався і підняв руку, щоб вийти вмитися, але вчителька його не відпустила. Феде вже почало здаватися, що особа вже починає свербіти, але вчителька сказала: «Нічого. Нехай почухається. Зате іншим разом не станеш мазати обличчя чим попало ».
Федько сидів як на голках і весь час хапався за обличчя. На перерві Федько побіг умиватися. Всю зміну тер обличчя милом. Потім весь тиждень Федько ходив серйозний: все чекав, що на обличчі пухирі вскочать. Але пухирі так і не схопилися, а за цей тиждень Федько навіть розучився на уроках сміятися. Тепер сміється тільки на перервах, та й то не завжди.

Завантажити цю роботу безкоштовноІнше на тему: Переказ скорочено Клякса (Микола Носов)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок