Головна Головна -> Інше українською -> Література -> Переказ скорочено Пітер Пен (Джеймс Баррі)

Переказ скорочено Пітер Пен (Джеймс Баррі)

Назва:
Переказ скорочено Пітер Пен (Джеймс Баррі)
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
3,77 KB
Завантажень:
349
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Короткий переказ твору Пітер Пен (Джеймс Баррі)
У сім'ї Дарлінгом троє дітей-погодків. Старша - Венді, потім йде Джон, а потім Майкл. У них незвичайна няня - велика чорна собака-водолаз на ім'я Нена. Одного разу увечері, зайшовши в спальню до вже лежали в ліжках дітям, місіс Дарлінг бачить, як у віконце влітає хлопчик, а слідом за ним - дивне сяюче плямка. Від здивування вона скрикує, на крик вдається Нена. Хлопчику вдається випурхнути у вікно, але в зубах Нени залишається його тінь! Місіс Дарлінг згортає її і кладе в шухляду шафи.
Через кілька днів місіс і містер Дарлінг збираються в гості. У поспіху містер Дарлінг стикається з Неной, і на його брюках - от лихо! - Залишається шерсть. Містер Дарлінг виганяє Нену у двір і садить її на ланцюг. Як тільки батьки йдуть з дому, до дітей прилітає маленький вогник - це фея Дінь-Дінь, вона шукає тінь. Слідом за нею з'являється Пітер Пен. За знаком Дінь-Дінь (фея не вміє говорити, вона видає мелодійний дзвін) Пітер виявляє тінь і пробує прикріпити її назад, але нічого не виходить. Пітер починає плакати, і його ридання будять Венді. Дізнавшись, у чому справа, Венді пришиває тінь до п'ят Пітера. Це трошки боляче, але він терпить. Відчувши довіру до Венді, Пітер розповідає їй про себе: він утік з дому, вирішивши ніколи не ставати дорослим. Він живе на острові Нетінебудет разом з втраченими хлопчиськами («коли дитина вивалюється з колясочки, він відправляється в країну Нетінебудет»). Заодно з'ясовується дещо щодо фей: виявляється, феї з'являються на світ з дитячого сміху і у кожної дитини є своя фея. Але варто тільки кому-небудь подумати «дурниці, на світі немає ніяких фей» - і фея гине.
Дізнавшись, що Венді вміє розповідати казки, Пітер кличе Венді на острів («я тебе навчу літати, і ми полетимо разом»), щоб вона розповідала казки і була мамою всіх втрачених хлопчаків. Венді коливається, але все ж таки погоджується. Разом з нею летять Джон і Майкл.
Мешканці острова готуються до зустрічі з Пітером. Хлопчаки розшукують місце, де приземлиться Пітер. Пірати на чолі з капітаном Джезу Крюком розшукують хлопчаків, червоношкірі (їх вождь - Велика Маленька Пантера) розшукують піратів, а дикі звірі розшукують червоношкірих, щоб їх з'їсти.
Попереджаючи приліт Венді, з'являється фея Дінь-Дінь. Вона (з ревнощів!) Від імені Пітера наказує хлопчакам застрелити Венді з лука. У них немає підстав сумніватися, і один з них стріляє.Венді падає на землю і лежить як мертва. Але вона не померла, її врятував що висів на шиї жолудь, подарунок Пітера Пена, - у нього-то і встромилася стріла. Але Венді дуже слабка, і всі хлопці, на чолі з підлетів Пітером, будують їй будинок, зводячи його просто навколо неї.Будиночок виходить гарненька. Венді всерйоз займається своїми обов'язками: вона готує, пере, штопає і, звичайно ж, розповідає казки.
Пірати не залишають хлопчаків у спокої. Капітан Крюк - його звуть так з тих пір, як Пітер відсік йому руку, замість якої довелося приладнати залізний гак, - не може пробачити цього Пітеру, тим більше що руку проковтнув крокодил, якого вона настільки припала до смаку, що він невпинно полює на Крюка , добре ще, що його можна почути по цокання наручного годинника капітана, які не перестали ходити у крокодилячих череві. У голову капітану приходить ідея спекти на погибель хлопчакам отруєний торт, але йому не вдається нічого добитися таким чином - Венді не дозволяє їм їсти солодке, і торт благополучно черствіє на галявині, поки сам капітан не спотикається об нього в темряві і не падає додолу. Одного разу пірати хочуть прив'язати до скелі в лагуні індіанську принцесу Барсову Лілію, щоб її затопило припливом. Пітеру Пену вдається обдурити піратів, наказавши їм (голосом капітана Гака) відпустити її. Потім Пітеру доводиться битися з Крюком, і той ранить його. Пітера рятує птах Ні.
Якось увечері Венді розповідає хлопчакам їх улюблену казку - про те, як жили-були на світі один джентльмен і одна леді, у яких колись діти відлетіли на острів Нетінебудет.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Інше на тему: Переказ скорочено Пітер Пен (Джеймс Баррі)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок