Головна Головна -> Інше українською -> Література -> Переказ скорочено Зазі в метро (Раймон Кено)

Переказ скорочено Зазі в метро (Раймон Кено)

Назва:
Переказ скорочено Зазі в метро (Раймон Кено)
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
4,57 KB
Завантажень:
64
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Короткий переказ твору Зазі в метро (Раймон Кено)
Втіливши, зник.
Аристотель
На вокзалі Габріель зустрічає свою племінницю Зазі, за якою він погодився доглянути на вихідних. У метро, куди так хотіла потрапити дівчинка, - страйк, і їм доводиться їхати додому на таксі. Везе їх знайомий Габріеля - Шарль. Перед тим як зайти додому, вони вечеряють у кафе «Пивниця» у Турандот і Мадо Ніжки-Крихти, розташованому в тому ж будинку. Після вечері Габрієль і його дружина Марселіна укладають Зазі спати, а Габріель йде, ледве не забувши свою губну помаду.
З ранку, скориставшись тим, що наївні господарі залишили ключ у замковій щілині, Зазі відразу ж тікає на вулицю. Її зауважує Турандот, що виходить з дверей льоху, і женеться за нею. Як тільки він наздоганяє дівчинку, та влаштовує істерику, переконує зібралася на її крики натовп, що Турандот - педофіл, і потихеньку вислизає. Залишившись один, Зазі знову намагається потрапити в метро, але страйк триває, і вхід на найближчу станцію все так само закритий. Вона самовіддано плаче, сидячи на лавці. У цей час з'являється Хмирь і пропонує їй випити по пляшці кока-коли при світлі дня і великому скупченні народу, одним словом без всяких мерзенних намірів. Вони сидять в кафе, після чого йдуть на барахолку, де Хмирь купує Зазі блуджинзи, про які вона давно мріяла. За обідом дівчинка розповідає Хмиря про те, як п'яний батько почав її цілувати і непристойно лапати, а в цей час з'явилася її мати і розтрощила батькові череп сокирою.
Після обіду в кафе Зазі пробує втекти з блуджінзамі, але після пробіжки виявляє Хмиря, який, як ні в чому не бувало, йде поруч. Хмирь тут же звинувачує дівчинку в крадіжці перед натовпом роззяв, і відводить її додому.
Будинки Зазі радісно каже Габріелю, що це переодягнений поліцейський, і він хоче з ним поговорити. Хмирь заперечує свою приналежність до правоохоронців і розповідає дядечка, що він торговець з барахолки і що Зазі вкрала в нього блюджинзи. Після цього Хмирь звинувачує Габріеля в організації занять дитячою проституцією. Габріель визнається, що працює танцівницею в нічному барі для гомосексуалістів. Коли Хмирь починає приставати до Марселіно, Габрієль не витримує, бере Хмиря за комір і спускає зі сходів.
Габріель спускається в «Пивниця» за Шарлем, який повинен відвезти Зазі на Ейфелеву вежу, а там вже сидить Хмирь. У засмучена Габріель і Шарль йдуть.
Мадо несе обід через дорогу шевця Подшаффе. Скаржиться йому на те, що Шарль постійно копається в шлюбних оголошеннях і ніяк не хоче помітити її почуттів до нього. «Перепіхнемся по-швидкому, прямо там," на сходинках замку, на сходинках замку ", знаєте, як у пісні співається?» - говорить вона, і додає: «Треба б мені запросити його як-небудь на вечерю. Як ви думаєте, він піде? », Після чого повертається назад в Пивниця. Хмирь виходить від Турандот, намагається завести розмову з Подшаффе, вони сваряться.
Шарль везе Габріеля і Зазі до Ейфелевої вежі. По дорозі Зазі намагається з'ясувати що таке «гомосессуалізм» (вона чула, як Хмирь називав дядечка «гомосессуалістом»).
Габріель, Шарль і Зазі милуються панорамою Парижа з Ейфелевої вежі. Габріель заявляє, що у нього від висоти паморочиться голова і тікає чекати друзів внизу. Через кілька хвилин спускається Шарль (у них з Зазі стався неприємний розмова з приводу пригніченою «сессуальності» і привабливості Шарля), тікає у своє таксі і їде. Габріель занурюється у роздуми і вголос вимовляє монолог про тлінність сущого. Під час монологу навколо нього збираються туристи, які взяли його за другого екскурсовода їх групи. Тут з'являється Федір Балановіч (знайомий Габріеля) і починає збирати свою групу туристів в автобус для поїздки в Сент-Шапель (перлину готичного мистецтва). Туристи відмовляються їхати без свого нового кумира, і Габрієль з Зазі приєднуються до екскурсії. Дівчинка проти подорожі з «цими матрацами» і після того, як автобус потрапив в пробку, герої тікають.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Інше на тему: Переказ скорочено Зазі в метро (Раймон Кено)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок