Головна Головна -> Інше українською -> Література -> Переказ скорочено Пригоди Незнайка та його друзів (Микола Носов)

Переказ скорочено Пригоди Незнайка та його друзів (Микола Носов)

Назва:
Переказ скорочено Пригоди Незнайка та його друзів (Микола Носов)
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
1,38 KB
Завантажень:
576
Оцінка:
 
поточна оцінка 4.3


Скачати цю роботу безкоштовно
Короткий переказ твору Пригоди Незнайка та його друзів (Микола Носов)
В одному казковому місті жили коротуна. Коротун їх називали тому, що вони були дуже маленькі. Кожен коротун був зростанням з невеликий огірок «.Малюки і малятка. Незнайко, Знайка, доктор Пілюлькін, механік Гвинтик і його помічник Шпунтик; Сахарин Сахарінич Сіропчік, мисливець Пулька і собачка Булька, художник Тюбик, музикант Гусля, Торопижка, Буркун, Мовчун, Пончик, Растеряйка, брати Авоська і Небоська, астроном Стекляшкін, один Незнайки Гунька.
ЯК Незнайко БУВ МУЗИКАНТОМ. Незнайко хотів навчитися грати, пішов до Гуслі, вибрав найгучніший інструмент - мідну трубу, потрубіл і вирішив, що вчитися не треба, він і так вміє. Але скрізь його просили піти і не шуміти.Тоді Незнайко вирішив, що до його музики «не доросли», і перестав грати.
ЯК Незнайко БУВ ХУДОЖНИКОМ. Незнайко захотів малювати, Тюбик дав йому фарби і пензлик, він спочатку намалював одного Гунько з блакитним волоссям і фіолетовими вусами (яких у того не було), а вночі - всіх інших.«Пончика намалював таким товстим, що він навіть не помістився на портреті.Торопижка намалював на тоненьких ніжках, а ззаду навіщо щось домалював йому собачий хвіст. Мисливця пульку зобразив верхи на Бульке. Доктору Пілюлькіна замість носа намалював градусник. Знайко невідомо для чого намалював ослячі вуха. До ранку він розвісив ці портрети на стінах і зробив під ними написи ». Перший прокинувся доктор Пілюлькін. Він побачив на стіні портрети і став сміятися. Вони йому сподобалися, але побачивши себе, попросив Незнайку зняти портрет, пригрозивши касторкою. Потім Пулька, і теж сказав зняти свій портрет, пообіцявши інакше не брати Незнайка на полювання. Так було з усіма. Останнім прокинувся Тюбик і, побачивши себе, відібрав у Незнайки кисть і фарби. Залишився лише портрет Гуньки, який Незнайко дозволив йому порвати в обмін на мир.
ЯК Незнайко складав вірші, ЯК Незнайко КАТАТИСЯ на газованій АВТОМОБІЛІ та ін В кінці Незнайко подружився з кнопочками і став вчитися читати і писати.

Завантажити цю роботу безкоштовноІнше на тему: Переказ скорочено Пригоди Незнайка та його друзів (Микола Носов)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок