Головна Головна -> Інше українською -> Література -> Переказ скорочено Вілла «Білий кінь» (Агата Крісті)

Переказ скорочено Вілла «Білий кінь» (Агата Крісті)

Назва:
Переказ скорочено Вілла «Білий кінь» (Агата Крісті)
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
6,58 KB
Завантажень:
9
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Короткий переказ твору Вілла «Білий кінь» (Агата Крісті)
Марк Істербрук, людина наукового складу і досить консервативних поглядів, одного разу спостерігає в одному з барів Челсі вразила його сцену: дві дівчини, одягнені неохайно і занадто тепло (товсті светри, товсті вовняні панчохи), посварившись з-за кавалера, вчепилися один одному у волосся , та так, що одна з них, руда, розлучилася з цілими жмутами. Дівчат рознімають. На вираження співчуття руда Томазіна Такертон відповідає, що навіть не відчула болю. Господар бару після відходу Томмі розповідає про неї Маркові: багата спадкоємиця селиться в Челсі, проводить час з такими ж, як вона, неробами.
Через тиждень після цієї випадкової зустрічі Марк бачить в «Таїмо оголошення про смерть Томазіни Такертон.
За священиком отцем Горманом вдається хлопчисько і кличе його до вмираючої місіс Девіс. Жінка, задихаючись, з останніх сил розповідає батькові Горманом про страшний лиходійстві і просить покласти йому край. Потрясеннний священик, не до кінця вірячи жахливої історії (можливо, це лише породження гарячкового марення), тим не менш заходить в маленьке кафе і, замовивши чашку кави, до якої майже не торкається, записує на підвернувся клаптику паперу прізвища людей, названі жінкою. Згадавши, що економка знову не зашила дірку в кишені, батько Горман ховає записку в черевик, як уже не раз робив. Потім він прямує додому. Його приголомшує важкий удар по голові. Батько Горман хитається і падає ... Поліція, що виявила труп священика, здивований: кому знадобилося вбивати його? Хіба що справа в записці, захованої в черевику. Там кілька прізвищ: Ормерод, Сендфорд, Паркінсон, Хескету-Дюбуа, Шоу, Хармондсворт, Такертон, Корріган, Делафонтейн ... На пробу інспектор поліції Лежен і заінтригований доктор Корріган, судовий хірург, телефонують леді Хескету-Дюбуа, розшукавши її номер у довіднику . З'ясовується, що вона померла п'ять місяців тому.
Один з опитаних у справі про вбивство батька Горман свідків, аптекар містер Осборн, стверджує, що бачив людину, що йшов слідом за священиком, і дає чіткий опис його зовнішності: похилі плечі, великий гачкуватий ніс, виступаючий кадик, довге волосся, високий зріст.
Марк Істербрук зі своєю приятелькою Гермій Редкліфф (бездоганний класичний профіль і шапка каштанового волосся), подивившись «Макбета» в театрі «Олд Вік», заходять повечеряти до ресторану. Там вони зустрічають знайомого, Девіда Ардінглі, викладача історії в Оксфорді. Він знайомить їх зі своєю супутницею, Пем. Дівчина гарненька, з модною зачіскою, з величезними блакитними очима і, як проклинає Марк, «непрохідною дурна». Розмова заходить про виставу, про старі добрі часи, коли «наймаєш вбивцю, і він прибирає кого треба». Несподівано вступає в розмову Пем, помічаючи, що і зараз можна розправитися з людиною, якщо потрібно. Потім вона ніяковіє, плутається, і в пам'яті Марка з усього сказаного залишається лише назва «Білий кінь».
Незабаром «Білий кінь», як назва таверни, в контексті куди менш зловісному, виникає в розмові Марка зі знайомою письменницею, автором детективів, місіс Олівер. Марк вмовляє її взяти участь у благодійному святі, який організовує його двоюрідна сестра Роуда.
Марк випадково зустрічається з Джимом Корріганом, з яким колись, років п'ятнадцять тому, дружив в Оксфорді. Мова заходить про таємничого списку, знайденому у батька Горман. Покійна леді Хаскетт-Дюбуа припадала Марку тіткою, і він готовий поручитися, що вона була добропорядна, законослухняна і не мала зв'язків зі злочинним світом.
Марк бере участь в організованому Роудом святі. «Білий кінь» виявляється поблизу від будинку Роуд в передмісті Лондона. Це не таверна, це колишній готель. Тепер же в цьому будинку, по строєному в XVI ст., Живуть три жінки. Одна з них, Тірзе Грей, висока жінка з коротко підстриженим волоссям, займається окультними науками, спіритизмом і магією. Інша - її приятелька Сібіл Стемфордіс - медіум. Одягається в східному стилі, обвішана намистом і скарабеями. Їх куховарка Белла має славу в окрузі чаклункою, причому дар її спадковий - мати її вважалася відьмою.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Інше на тему: Переказ скорочено Вілла «Білий кінь» (Агата Крісті)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок