Головна Головна -> Інше українською -> Література -> Переказ скорочено Нові записи Ци Се, або Про що не говорив Конфуцій (Юань Мей)

Переказ скорочено Нові записи Ци Се, або Про що не говорив Конфуцій (Юань Мей)

Назва:
Переказ скорочено Нові записи Ци Се, або Про що не говорив Конфуцій (Юань Мей)
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
7,04 KB
Завантажень:
118
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
Короткий переказ твору Нові записи Ци Се, або Про що не говорив Конфуцій (Юань Мей)
Палац на краю землі
Лі Чан-мін, військовий чиновник, який раптово помер, але тіло його три дні не остигало, і ховати його боялися. Раптово живіт небіжчика здувся, полилася сеча, і Лі воскрес.
Виявилося, перебував він серед сипучих пісків, на березі річки. Там побачив палац під жовтою черепицею і стражників. Ті спробували його схопити, почалася бійка. З палацу прийшов наказ припинити сварку і чекати веління. Мерзли ніч безперервно. Вранці веліли гостеві відправлятися додому. Стражники передали його якимось пастухам, ті раптом накинулися на нього з кулаками.Лі впав в річку, наковтався води, так що живіт роздувся, обмочився і ожив.
Через десять днів Лі справді помер.
До цього вночі до його сусідові з'явилися велетні в чорному одязі, зажадали проводити їх до будинку Лі. Там біля дверей їх чекали двоє ще більш зухвалого виду. Увірвалися в будинок, врізавшись в стіну. Незабаром звідти долинув плач. Історія ця відома від якогось Чжао, приятеля покійного Лі.
Чудеса з метеликом
Якийсь Е відправився привітати свого друга Вана з шістдесятиріччям. Якийсь чолов'яга, представившись братом Вана, зголосився їхати разом з ним. Скоро стемніло. Почалася гроза.
Озирнувся Е і бачить: чолов'яга висить на коні головою вниз, а ноги його, наче по небу йдуть, і при кожному кроці вдаряє грім, а з рота пихает парою. Е страшно перелякався, але приховав переляк.
Ван вийшов їм назустріч. Вітав і братика, який виявився срібних справ майстром. Е заспокоївся.Сіли святкувати. Коли стали укладатися на нічліг, Е ні за що не хотів спати в одній кімнаті з чолов'яга. Той наполягав. Довелося укласти третій старого слугу.
Настала ніч. Світильник згас. Детина всівся на ліжку, обнюхав полог, висунув дліннюшій мову, а потім накинувся на старого слугу і почав його пожирати. У жаху кликнув Е до государя Гуаньді, поборювача бісів. Той сплигнув з стельової балки під грім барабана і величезним мечем ударив здорованя. Той обернувся метеликом завбільшки з колесо від воза і крилами відбивав удари. Е втратив свідомість.
Отямився - поруч ні слуги, ні чолов'яга. Тільки кров на підлозі. Послали людини дізнатися про братика. Виявилося, той працював у своїй майстерні й вітати Вана не їздив.
Труп приходить скаржитися на образу
Одного разу якийсь Гу попросився на нічліг в старий монастир. Впуствішій його чернець повідомив, що ввечері відбувається похоронна служба, і попросив приглянути за храмом. Гу замкнувся в храмі, погасив світильник і ліг.
Серед ночі хтось застукав у двері. Назвався старовинним другом Гу, померлим більше десяти років тому. Гу відмовився відкрити.
Стукав пригрозив покликати на допомогу бісів. Довелося відчинити. Почувся звук падаючого тіла, і голос повідомив, що він ніякий не друг, а недавній небіжчик, якого отруїла лиходійка дружина. Голос благав повідомити всім про злочин.
Тут пролунали голоси. Повернулися перелякані ченці. Виявилося, під час служби зник покійник.Гу розповів їм про подію. Висвітлили смолоскипами труп і побачили, що з усіх отворів тече кров.На ранок про злодіянні повідомили владі.
Біс, присвоївши чуже ім'я, вимагає жертвопринесень
Якийсь государева охоронець погнався за зайцем, випадково зіштовхнув у колодязь старого і злякано помчав геть. Цієї ж ночі старий увірвався в його будинок і вчинив безчинства. Сім'я благала його про прощення, але той зажадав написати поминальну табличку і приносити йому щодня жертви, немов предка. Зробили, як він велів, і безчинства припинилися.
З тих пір охоронець завжди об'їжджав нещасливий колодязь стороною, але одного разу, супроводжуючи государя, не зміг цього зробити. Біля колодязя він побачив знайомого старого, який, схопивши його за полу халата, почав лаяти молодця за давній проступок і бити. Охоронець, кликали, сказав, що приносить жертви, щоб загладити провину.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 Інше на тему: Переказ скорочено Нові записи Ци Се, або Про що не говорив Конфуцій (Юань Мей)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок