Головна Головна -> Інше українською -> Література -> інша робота: Переказ скорочено Доктор Фішер з Женеви, або Вечеря з бомбою (Грем Грін)

Переказ скорочено Доктор Фішер з Женеви, або Вечеря з бомбою (Грем Грін) / сторінка 2

Назва:
Переказ скорочено Доктор Фішер з Женеви, або Вечеря з бомбою (Грем Грін)
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
11,52 KB
Завантажень:
428
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 

Але байдуже мовчання доктора Фішера турбувало Джонса, тому він вирішив відвідати доктора і розповісти про заручини, незважаючи на застереження Ганни-Луїзи. З великим небажанням Джонса пустили в будинок до лікаря Фішеру, де він познайомився з першими двома жабами - місіс Монтгомері і Кіпс. Місіс Монтгомері лицемірно заявила, що їх «тісний компанія» просто обожнює доктора Фішера і його «чудове почуття гумору». Але лише тільки в наступний візит Джонсу вдалося зустрітися з доктором Фішером. На повідомлення про весілля доктор Фішер відповів, що його це не хвилює, що цю новину простіше було б повідомити листом.
Через тиждень Альфред Джонс і Анна-Луїза Фішер одружилися в мерії. Від доктора Фішера не було ніяких вістей, лише в глибині кімнати причаївся дуже високий худий чоловік з запалими щоками і тиком на лівому оці. Це була третя жаба - мсьє Бельмон, який передав Джонсу конверт зі стандартним запрошенням на «вечерю» до доктора Фішеру. Анна-Луїза спочатку вмовляла чоловіка відхилити запрошення («він хоче, щоб ти став однією із жаб»), але потім змінила свою думку: «Я знаю, що ти не жаба, але ти так і не будеш цього знати, якщо не підеш на його проклятий вечеря ... Може, він тебе пощадить. Він не щадив моєї матері ». Анна-Луїза розповіла, що її мати любила музику, яку батько ненавидів - музика слово дратувала його тим, що була йому недоступна.
Мати почала тікати на самоті на концерти і на одному з них зустріла людину, який поділяв її любов до музики. Вони навіть почали разом купувати пластинки і слухати їх потайки у нього вдома. Фізичної близькості між ними не було ...
Потім доктор Фішер про все дізнався. Він став її допитувати, і вона сказала йому правду, а він правді не повірив, хоча, можливо, й повірив, але йому було все одно, змінювала вона йому з чоловіком або з платівкою Моцарта. Його ревнощі так на неї діяла, що вона відчула себе в чомусь винною, хоча в чому саме - не знала. Вона просила пробачення, принижувалася, і він сказав, що прощає її, і це тільки посилило почуття провини (значить, було що прощати), але він сказав також, що ніколи не зможе забути її зради ...
Фішер вивідав прізвище її друга, нешкідливого маленького любителя музики, пішов до його господаря, містеру Кіпс, і дав п'ятдесят тисяч франків, щоб той його звільнив без рекомендації ... Що сталося з цією людиною мати Анни-Луїзи так і не дізналася, через кілька років вона померла, змусила себе померти.
Доктора Фішера шалено ображало те, що його "суперник" був просто конторник! Його б не образило, якби це був мільйонер. Фішер так і не оговтався від цього удару. Тоді він і навчився ненавидіти і зневажати людей, тоді він і став влаштовувати свої «вечері».
Першою жертвою став містер Кіпс, в деякому сенсі «спільник» доктора Фішера. У містера Кіпс був дефект хребта, його постать нагадувала цифру 7. Фішер найняв відомого дитячого письменника і дуже хорошого карикатуриста, і разом вони створили книгу «Пригоди містера Кіпс в пошуках долара». Книга вийшла дуже смішний і дуже жорстокою, її випустили у різдвяні дні величезним тиражем і виставили в кожній вітрині всіх книжкових магазинів. А на першому з покликаних «вечерь» містеру Кіпс, замість звичайного розкішного подарунка вручили пакет із спеціально переплетеним в червоний сап'ян екземпляром цієї книги. «У багатіїв немає гордості, вони пишаються тільки своїм станом. Церемонитися треба з бідняками »- заявив доктор Фішер.
«Ти не містер Кіпс, не багатій і ми від нього не залежимо» - сказала Анна-Луїза. - «Ми вільні. Пам'ятай про це. Ми занадто маленькі люди, щоб він міг нас образити ».
У день «вечері» Джонс прибув до резиденції Фішера. Біля під'їзду його зустріли п'ять дорогих автомобілів, а у вітальні блискуче у всіх відносинах суспільство. Джонс буквально фізично відчував хвилі ворожості, спрямовані на нього: своєю появою він знизив «високий рівень» зустрічі.
Під час аперитиву доктор Фішер відпускав принизливі жарти з приводу присутніх, які у відповідь сміялися як по команді. Під час «веселощів» Джонсу розповіли, що кожен учасник в кінці вечері отримує маленький, але дуже цінний подарунок.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
Інше на тему: Переказ скорочено Доктор Фішер з Женеви, або Вечеря з бомбою (Грем Грін)

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок