Головна Головна -> Інше українською -> Література -> Переказ скорочено Квартеронка, або Пригоди на Далекому Заході (Майн Рід)

Переказ скорочено Квартеронка, або Пригоди на Далекому Заході (Майн Рід)

Назва:
Переказ скорочено Квартеронка, або Пригоди на Далекому Заході (Майн Рід)
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
4,82 KB
Завантажень:
274
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Короткий переказ твору Квартеронка, або Пригоди на Далекому Заході (Майн Рід)
Дія відбувається в 1850-х рр.. в Сполучених Штатах Америки, коли на Півдні країни панувало рабовласництво. Оповідання ведеться від першої особи.
Герой - молодий багатий англієць під назвою Едвард в пошуках романтики приїжджає в США і зупиняється в Новому Орлеані, де протягом півроку веде безтурботне, розгульне життя, промативая велику суму грошей. До літа він виявляє, що у нього залишилося всього 25 доларів. Щоб врятуватися від епідемії жовтої лихоманки, він на частину цих грошей купує квиток на пароплав до Сент-Луїса, хоча і не дуже уявляє собі, на які кошти буде там жити.
Чекаючи відплиття пароплава, герой бачить приготування до перегонів, які часто в цілях реклами влаштовують «першокласні» річкові пароплави.Пасажири вже тримають парі, чи вдасться їх пароплаву обігнати суперника, як раптом на пристані з'являється жінка - красива і багата креолка, яка висловлює бажання плисти на човні, але з тією умовою, що він не стане брати участь у перегонах. Капітан дає свою згоду. На речах дівчини, які вантажать на пароплав, героєві вдається прочитати її ім'я: Ежені Везансон.
Раптово «Красуню Заходу», на якому пливе герой, доганяє пароплав-суперник, і азартна креолка погоджується на гонки. У результаті вибухає паровий котел, і «Красуня Заходу» починає швидко йти на дно. Запасливий герой виявляється щасливим володарем рятувального пояса, але, бачачи тяжке становище креолки, віддає пояс їй. Якийсь негідник, бажаючи заволодіти поясом, ранить героя в руку, але тому все ж таки вдається доплисти до берега, де він втрачає свідомість. Приходить в себе герой в маєтку креолки, і в його затьмаренням свідомості спливає образ прекрасної жінки, але це не Ежені .
За героєм доглядає негр на ім'я Сципіон, або Зіп. Від нього герой дізнається, що в результаті аварії потонув Антуан, керуючий маєтком і опікун мадемуазель Безансон. Другим опікуном дівчини є хитрий і підступний адвокат Домінік Гайар. Сципіон вважає, що адвокат обманював покійного батька Ежені, поступово руйнуючи його, а тепер розоряє дочка, дозволяючи їй дуже багато витрачати. Герой дізнається також, що Гайар живе в маєтку неподалік, часто буває у Ежені і веде себе так, наче він тут господар.З'ясовується, що всі ці відомості Зіп отримав від квартеронкі Аврори, рабині і одночасно повірниці Ежені Безансон.
Незабаром героя відвідує доктор Едвард Рейгарт у супроводі Гайар. Останній наполягає, щоб героя відправили в готель, бо його присутність на плантації може дати грунт пліткам, однак доктор забороняє переїзд.
Через деякий час герой знайомиться з Авророю, в якій дізнається своє прекрасне бачення. У серці його спалахує любов, але він усвідомлює, що на шляху цієї любові зустрінеться маса труднощів, пов'язаних з положенням його коханої. Прикутий до ліжка, герой багато читає, спілкується з Зіпом, веде щоденник. Від негра він дізнається, що на плантацію прибув новий наглядач Ларкін на прізвисько Білл-бандит. Він відомий своєю жорстокістю по відношенню до негрів, і йому покровительствує Гайар.
Герой тісно спілкується з лікарем, який розповідає, що Гайар має великий вплив на Ежені Безансон, а свого часу дружба адвоката з її батьком швидше нагадувала відносини кредитора і боржника.
Незабаром доктор дозволяє героєві виходити. Скориставшись цим, Гайар пропонує героєві переїхати до готелю. Ежені не утримує його, і він, позичивши грошей у доктора, переселяється в довколишній містечко Брінджерс.
Він часто навідується на плантацію і по таємних знаках, що подаються Авророю, незабаром переконується, що квартеронка теж любить його. Він напружено роздумує, як звільнити її і пов'язати з нею свою долю.
Одного разу, під'їжджаючи до будинку Ежені, він дізнається, що квартеронка одна, і сподівається побути з нею наодинці, але раптово чує з дому голосу. Це Гайар, скориставшись відсутністю господарки, таємно проник на плантацію.Він домагається любові Аврори.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Інше на тему: Переказ скорочено Квартеронка, або Пригоди на Далекому Заході (Майн Рід)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок