Головна Головна -> Інше українською -> Література -> Переказ скорочено Пригорща праху (Івлін Во)

Переказ скорочено Пригорща праху (Івлін Во)

Назва:
Переказ скорочено Пригорща праху (Івлін Во)
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
4,46 KB
Завантажень:
43
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Короткий переказ твору Пригорща праху (Івлін Во)
Джон Бівер, молода людина двадцяти п'яти років, живе в Лондоні в будинку матері, яка займається ремонтом і здачею в найми квартир. Джон по закінченні Оксфорда, поки не почалася криза, працював у рекламному агентстві. З тих пір нікому не вдавалося підшукати йому місце. Встає він пізно і майже кожен день просиджує біля телефону в очікуванні того, що хто-небудь покличе його до себе на обід. Часто в останню хвилину, якщо кого-небудь підводить кавалер, так і відбувається. У наступні вихідні він збирається погостювати в замку Хеттон у свого недавнього знайомого Тоні Ласта.
Отримавши телеграму від Бівер, Тоні, що мав намір спокійно провести вихідні в колі сім'ї, разом з дружиною Брендою і сином Джоном Ендрю, не виражає з приводу його приїзду особливого ентузіазму і розважати гостя передоручає дружині. Бівер справляє на Бренду непогане враження і з часом навіть починає їй здаватися цікавим співрозмовником. У Бренди виникає бажання зняти квартирку в Лондоні, і мати Бівера береться їй у цьому допомогти. Незабаром дружина Тоні починає розуміти, що захопилася своїм новим знайомим. Приїхавши до Лондона, вона разом зі своєю сестрою Марджорі йде в ресторан однієї їх загальної приятельки, де зустрічається з місіс Бівер і леді Кокперс; остання всіх запрошує до себе на прийом, майбутній через кілька днів. Коли Бренді приходить час їхати з Лондона, Бівер проводжає її на вокзал, проте на прохання Бренди супроводжувати її на прийом до Поллі Кокперс він відповідає незграбною відмовкою, бо, на його уявним підрахунками, це обійдеться йому в кілька фунтів, оскільки перед прийомом доведеться вести Бренду в ресторан. Бренда засмучена.
На наступний день від Бівера в Хеттон приходить телеграма, в якій він повідомляє, що зумів владнати свої справи і готовий супроводжувати її до Поллі. Настрій в Бренди явно поліпшується. За обід у ресторані, незважаючи на протести Бівер, платить Бренда. По дорозі до Поллі, сидячи на задньому сидінні таксі, Бренда притягує Джона до себе і цілує. На наступний день після прийому весь Лондон тільки й розпускає плітки про те, що у Бренди з Бівер починається роман.
На три дні Бренда повертається в Хеттон, до чоловіка і сина, а потім знову під приводом клопоту про квартиру їде в Лондон. Вона дзвонить Тоні вранці і ввечері, а сама майже весь час проводить з Бівер. Незабаром вона повідомляє чоловіка, що хоче вступити на жіночі курси з економіки при університеті і тому багато часу їй доведеться проводити в Лондоні.
Одного разу Тоні, скучивши за дружиною, без попередження заявляється до Лондона. Бренда незадоволена його несподіваним приїздом і, пославшись на зайнятість, відмовляється з ним зустрітися. Тоні відправляється в клуб, де разом зі своїм другом Джоко Грант-Мензіса сильно напивається і весь вечір надзвонює Бренді, ніж виводить її з себе. Повернувшись до Хеттон, Тоні свариться зі своїм маленьким сином, який, скучивши за мамою, закидає стомленого і роздратованого батька питаннями.
Слідом за цими подіями два уїкенда поспіль Бренда приїжджає в Хеттон разом зі своїми приятельками. Її мучить совість, і їй хочеться, щоб не одна вона пережила любовну пригоду. Вона бажає, щоб її чоловік зацікавився її нової знайомої Дженні Абдул Акбар, колись побувала замужем за негром, вельми ексцентричної, але красивою дамою, всім підряд розповідає про свою тяжке життя. Тоні, проте, знаходить її стомлюючої, і роману не виходить.
Як-то, коли Бренда, за своїм звичаєм, у відсутність, в Хеттонском лісі влаштовується мисливський збір. Джону Ендрю, який вже вміє їздити на поні, дозволяють на ньому присутнім. Після початку полювання хлопчика під наглядом конюха Бена відправляють додому. На зворотному шляху з дитиною відбувається нещасний випадок: норовливий кінь міс Ріпон, сусідки Ласт, яка теж поїхала з ними, злякавшись вихлопу мопеда, встає дибки і, задкуючи, вдаряє копитом Джона в голову. Хлопчик падає в канаву. Смерть настає миттєво. Ще недавно повний веселощів будинок огортає атмосфера жалоби. Джок Грант-Мензіс, присутній на полюванні, їде в Лондон, щоб повідомити про те, що трапилося Бренді.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2 
Інше на тему: Переказ скорочено Пригорща праху (Івлін Во)

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок