Головна Головна -> Інше українською -> Література -> інша робота: Переказ скорочено Мандри Франца Штернбальда (Людвіг Тік)

Переказ скорочено Мандри Франца Штернбальда (Людвіг Тік) / сторінка 2

Назва:
Переказ скорочено Мандри Франца Штернбальда (Людвіг Тік)
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
4,58 KB
Завантажень:
277
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
 На прохання Банса Франц малює портрет його дочки, дуже сумною дівчини. Вона починає йому довіряти і повідомляє про причини з'їдає її печалі. Виявляється, що у неї є коханий, але він бідний, і батько, як вона вважає, ні за що не погодиться видати її за нього.Ванс ж поклявся собі, що віддасть дочку заміж тільки за художника, і пропонує Францу, хоч він і бідний, стати його зятем. Франц зустрічається з нареченим його дочки і впізнає в ньому свого знайомого коваля. Той, побувавши в майстерні в Дюрера, закохався в живопис, начисто закинув ковальське ремесло, а тепер гине від туги за своєю коханою і від того, що не знає, який життєвий шлях йому обрати: живопис або ковальська справа.Франц переконує його звернутися до мистецтва і поговорити з Вансеном.Йому вдається щасливо влаштувати долю дочки Банса, і, разом з уже приєдналися до нього Рудольфом Флорестаном, він вирушає далі.
По дорозі друзі зустрічаються з Больцен, скульптором, що повертаються з Італії в Німеччину, і супроводжуючим його ченцем. Перший відштовхує друзів різкістю суджень про німецькому мистецтві та пиху італійських живописців, другий же полонить своєю м'якістю і теплом. Франц і Рудольф прощаються з подорожніми і йдуть далі. Вони знайомляться з прекрасною охотніцей і гостюють у неї в замку. Молода графиня показує Францу портрет свого коханого, який втік від неї перед весіллям. На портреті Франц дізнається зустрінутого ним незадовго до цього ченця.
Через деякий час Штернбальд відвідує живе неподалік відлюдника. Він теж живописець. Серед його робіт Франц випадково знаходить портрет своєї незнайомки. Він приносить його в замок і, розповідаючи про пустельника, показує графині. Графиня запевняє, що на ньому зображена її сестра, яка померла менше року тому. Франц невтішний. Немов земля тікає у нього з-під ніг. Однак незабаром він знайомиться з чарівною дівчиною, з якою у нього зав'язується роман, бурхливий і чуттєвий. Йому важко розлучатися з нею, однак він все ж таки залишає замок, щоб продовжити свою подорож.
Незабаром Франц і Рудольф бачать в лісі пораненого лицаря і намагається йому допомогти пілігрима. Всі разом вони ночують у хатині в відлюдника, що віддалився від суєтного світу через нещасне кохання, Цілюще трав'яний відвар допомагає пораненому лицареві, в якому Франц і Рудольф дізнаються зустрінутого нещодавно ченця, коханого графині, видужати. Родеріго, так звуть лицаря, розповідає молодим людям про свого друга Лудовіко, веселому і безрозсудній людину, з якою він не бачився вже більше року, а також про свою кохану графині, від якої він втік, але за якою дуже сумує. Велико його здивування, коли через деякий час він бачить, як його улюблений Лудовіко входить до хижі до відлюдника. Його буйний темперамент і любов до небезпеки полонять Рудольфа, який з цих пір не відходить від нього ні на крок, Лудовіко пояснює свій надто вільний і неприборкану вдачу тим, що в дитинстві у нього не було такого бажаного ним брата і він не навчився любити нікого, крім себе.
Молоді люди всі разом залишають хатину пустельника і після довгого і виснажливого переходу проникають в сад, що примикає до замку. Замок, як згодом виявляється, належить родичці графині. Тут Родеріго випадково зустрічається зі своєю коханою і мириться з нею.
Подальший шлях Франц тримає один. У наступному місті він пише картину в монастирі і допомагає приїхав туди ж Лудовіко викрасти його наречену, яку її родичі змушують постригтися в черниці.
У Флоренції Штернбальд знайомиться з багатьма італійськими художниками, веде пусте і легковажний спосіб життя, що, втім, його не дуже влаштовує.Потім він відправляється в Рим, де в одному з будинків, куди йому рекомендувала зайти графиня, зустрічає свою кохану незнайомку. Виявляється, звуть її Марія і вона теж давно любить Штернбальда. Мати дівчини приймає Франца надзвичайно прихильно.
У третій частині, яку Тік так і не написав, він припускав розповісти про те, що у Флоренції, в багатому заміському будинку Франц зустрічає свого батька, Лудовіко ж виявляється його братом.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3 
Інше на тему: Переказ скорочено Мандри Франца Штернбальда (Людвіг Тік)

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок