Головна Головна -> Інше українською -> Макроекономіка -> Олійножировий комплекс України

Олійножировий комплекс України

Назва:
Олійножировий комплекс України
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
0,87 KB
Завантажень:
86
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Є такі спеціалізовані рослинницькоо-промислові комплекси: зернопромисловий, бурякопромисловий, плодоовочеконсервний, олійножировий, виноградарсько-виноробний, льонопромисловий і ефірноолійний.
Олійножировий комплекс України ґрунтується в основному на виробництві і переробці насіння соняшнику. Посівні площі соняшнику в 19995 р. займали 2020 тис. Га, що становило більше 90% усіх посівних площ олійних культур. Основні посіви соняшнику як теплолюбивої культури зосереджені переважно в південних областях України. Особливо великого поширення набув соняшник у півничних і центральних районах степу. Дещо менші його площі в лісостепу і південному степу. Зовсім незначне місце цієї культури на Поліссі і перед гірських районах Карпат.
Олійножирова промисловість представлена олійноекстракціними і олійнопромисловим, маргариновими і жировими комбінатами. Виробництво олії належить до матеріаломісних, тому олійноекстркційні заводи розміщені в Києві, донецьку, Ужгороді.
Значне поширення в олійножировій промисловості небуло комбінування. Піонер та олійножирових і жирових комбінатах виробляється 50% олії. Основна частина маргарину ммла мійні засоби. Потужні олійножирові і жирові комбінати розміщені і Дніпропетровськуёполтаві, Харкові, Одесі, Запоріжжі, Чернівцях, Вінниці та Львові.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Інше на тему: Олійножировий комплекс України

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок